„Transporteris 4“ įpils kanistrą adrenalino. Pasirodė pirmas anonsas

Kultinis lenktynių ir veiksmo trileris persikrauna ir grįžta atsinaujinęs. „Transporteris 4“ premjera numatoma rudenį, o šiandien internete pasirodė pirmasis filmo anonsas. Pusantros minutės trunkančiame klipe sukondensuoti svarbiausi juostos elementai. Gaudynės, muštynės, blondinės ir sprogstantys degalų bakai – be jų tikrai neįsivaizduojamas joks save gerbiančio slaptų siuntų pervežėjo darbas.

Transporteris – žmogus kuris neklausinėdamas gali nugabenti bet ką ir bet kur. Savo darbe jis vadovaujasi keliomis taisyklėmis: nekeisti sandėrio sąlygų, neklausinėti vardų ir niekada nesidomėti, kas yra siunčiama. Sulaužius jas prasideda įtampos, specialiųjų efektų ir netikėtų siužeto lūžių pripildytas žaidimas.

Nuo 2002 iki 2008 metų pasirodė trys „Transporterio“ dalys, kuriose įtikinamą kieto vyruko ir aštraus lenktynininko vaidmenį atliko Jasonas Stathamas. Ketvirtame „Transporteryje“ J. Stathamą į pensiją išleidžia jaunas, perspektyvus ir seksualus britų aktorius Edas Skreinas, kurį prisimena visi „Sostų karai“ gerbėjai. Scenarijų juostai vėl rašė „Taksi“ ir kitų panašių siužetų kūrėjas Luckas Besonas, tad galima tikėtis ne tik daug judesio, bet ir sodrių juokelių. Pirmasis žvilgtelėjimas į filmo vidų tai tik patvirtina.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles