Trečioje „Bjauriojo aš“ dalyje geltonieji pimpačkiukai atsidurs kalėjime

Holivudo kino studija „Universal“ sėkmingai pasinaudojo Las Vegase vykusia „CinemaCon“, kur pristatė naujausius vaizdus iš būsimosios trečios animacinio filmo „Bjaurusis aš“ (angl. „Despicable Me 3“) dalies. Iš ankstesnio anonso žinome, kad šiame tęsinyje Gru turės brolį dvynį Dru – juos abu įgarsins Steve‘as Carellas.

Aktorius kartu su filmo prodiuseriu Chrisu Meledandri pasirodė „ComicCon“ scenoje ir linksminosi su žiūrovais kalbėdamas savo dievinamo personažo balsu. „Man Gru yra geriausias personažas per visą kino istoriją. Šiuose filmuose yra daug žmoniškumo, bet tuo pačiu jie yra tikrai juokingi. Dėl to jie tapo tokie populiarūs“, kalbėjo S. Carellas ir tuoj pat švelniai pasišaipė iš savo kompaniono. C. Meledandri, pasakodamas apie naują pimpačkiuką Melą, kalbėjo, kad jis „sukels mini revoliuciją prieš Gru“, tačiau S. Carellas jį pertraukė: „Betgi tu juos įkvėpei sukurti šį pimpačkiuką. Žiūrėk, jis net pavadintas pagal tavo pavardę!“.

Kalbant apie pimpačkiukus, tarp pirmųjų viešai pademonstruotų ištraukų, kurios sukėlė žiūrovų juoką, yra ir scena, kur geltonieji pakalikai atsiduria… kalėjime.

Trečioji „Bjauriojo aš“ dalis kino teatruose turėtų pasirodyti liepos 5 d.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles