Pirmajame „Toro: Ragnaroko“ anonse – kūjo likimas ir akistata su Halku

Kino studija „Marvel studijos“ šiandien patenkino gerbėjų norus ir paviešino pirmąjį trečiosios „Toro“ dalies anonsą. „Toras: Ragnarokas“ (angl. „Thor: Ragnarok“), panašu, galiausiai turės pirmąjį labai galingą ir įtikinamą blogietį, kuris bus galingesnis už patį perkūno dievą ir jo kūjį. O jei tiksliau – blogietę.

Su pirmuoju anonsu studija kaip ir atsakė į daugelį fanų kamuojamą klausimą. Anksčiau studija buvo paviešinusi ne vieną kadrą iš būsimo filmo, o keliuose jų buvo matoma, kad Toras rankoje laiko ne savo kūjį Mjolnirą. Ir, dabar tiems, kurie peržiūrės anonsą, iškart bus atsakyta – kodėl. Ir su šiuo atsakymu mes išvystame neapsakomo grožio, bet tuo pačiu ir be galo galingą Toro priešę Helą. Akivaizdžiai, gerokai galingesnę už bet kokią Asgardo armiją ar dievus. Kokia ji bus iš tiesų – dar sužinosime, tačiau labai norisi tikėti, kad Marvel kino visatoje atsiras bent vienas įspūdingas ir galingas blogietis su konkrečiu tikslu ir protinga priežastimi būti blogu.

Na ir galiausiai galime išvysti, kaip Toras yra įkalinamas kitoje visatos pusėje, be savo kūjo Mjolniro. Toras sieks sugrįžti į Asgardą ir išgelbėti jį nuo absoliutaus sunaikinimo, tačiau pirmiausia jam reikės išgyventi gladiatorių kovas, kuriose teks susidurti su savo buvusiu draugu ir bičiuliu keršytoju – Halku.

„Toras: Ragnarokas“ režisuoja Taika Waititi, o scenarijų filmui parengė  Ericas Pearsonas. Pagrindinius vaidmenis atliks Chrisas Hemsworthas, Tomas Hoddlestonas, Cate Blanchet, Idris Elba, Jeffas Goldblumas, Karlas Urbanas, Markas Ruffalo, Anthony‘is Hopkinsas ir kiti.

Planuojama, kad filmas kino ekranus pasieks lapkričio 3 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles