„Egipto dievai“ savo studijai atneš milžiniškus nuostolius

„Egipto dievai“ savo studijai atneš milžiniškus nuostolius

Kaip pastebi leidinys „Los Angeles Times“, „Lionsgate“ studija pastaruoju metu įnirtingai ieško projektų, galinčių atnešti tokį patį pelną kaip ir neseniai pasibaigusi „Bado žaidynių“ franšizė. Šį savaitgalį kino teatruose pasirodysiantis filmas „Egipto dievai“ (angl. „Gods of Egypt“) nieko panašaus nežada.

Pasak to paties leidinio, šiuo metu prognozuojama, kad filmas premjerinio savaitgalio metu uždirbs vos 15 milijonų dolerių. Tai yra itin blogos naujienos filmui, kuris be reklamos išlaidų kainavo daugiau nei 140 mln. dolerių. Tokie rezultatai prastus laikus išgyvenančiai „Lionsgate“ studijai nepadės.

Filmas, pasakojantis apie mirtingųjų ir Egipto dievų draugystę, neabejotinai buvo planuojamas bent jau kaip trilogija. Studijos vadovai, tiesa, vis dar bando aiškinti, kad „Lionsgate“ nepatirs jokių nuostolių. Anot jų, tarptautinės filmo rodymo teisės bei mokesčių lengvatos grąžino didelę išlaidų dalį, tačiau mažai tikėtina, jog ta dalis yra tokia didelė.

Kol kas nėra jokių kritikų parašytų filmo recenzijų, kas likus vos dviem dienoms iki premjeros nežada nieko gero. „Egipto dievai“ jau susilaukė nemažai kritikos už tai, kad filme apie Egiptą praktiškai visi veikėjai yra įkūnijami baltaodžių, už ką „Lionsgate“ oficialiai atsiprašė.

Studija, tiesa, dar turi filmų, iš kurių gali tikėtis rimto pasirodymo. Artimiausiu metu pasirodys trečiasis „Divergentės“ franšizės filmas bei „Apgaulės meistrai 2“ (angl. „Now You See Me“), kurie studijai anksčiau atnešė nemenką pelną. Iš šiuo metu ruošiamos „Power Rangers“ franšizės taip pat yra tikimasi neblogų rezultatų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles