Pasirodė naujas filmo „Leprechaun Returns“ anonsas

Filmas „Helovinas“ (angl. „Halloween“) sugrąžino Michaelą Myersą į jo gimtąjį kraštą, sunaikindamas visas ankstesnes filmo tęsinio dalis, kurios buvo sukurtos tarp 1978 m. originalo ir 2018 m. atgimimo. Dabar Leprekono legenda planuoja padaryti lygiai tą patį, sukurdami naują tęsinį ir taip priversdami žiūrovus pamiršti tai, kas atsirado po 1993 m. originalaus filmo, kuriame vaidino ir Jennifer Aniston. Kai kurios šios istorijos dalys išėjo visiškai absurdiškos, tačiau naujausioji dalis „Leprechaun Returns“ (liet. „Leprekonas sugrįžta“), panašu, gali pretenduoti į tikro siaubo filmo vardą, o įpinti komedijos elementai bent jau pirmąjį įspūdį tikrai pagyvina.

J. Aniston tikriausiai neišvysime, bet aktorius Markas Holtonas, kuris vaidino Ozį originaliame „Leprekono“ filme, panašu, sugrįžta ir į naujausią dalį. Pirmasis filmas Leprekoną paliko šulinio dugne. Galbūt visi kiti įvykiai, nutikę vėlesniuose filmuose, tebuvo sapnas, ir dabar, nubudus šiam šiurpiam siaubo filmų herojui, jo atgaivinta dvasia jaučia dar didesnį kraujo troškimą? Ir nors Leprekonas niekada nebuvo vienas pajėgiausių ir stipriausių siaubo filmų visatos veikėjų, dabar jis užtikrintai grįžta keršyti visiems.

Tai bus jau aštuntasis iš Airijos kilusios mitinės būtybės filmas, o naujausiąją dalį planuojama išleisti gruodžio 11 d. Filme pamatysime ne tik šios istorijos veteraną aktorių M. Holtoną, bet ir serialo „Channel Zero: Butcher’s Block“ žvaigždę Lindeną Porco, kuris vaidins pinigų ištroškusį žaliąjį žmogeliuką Leprekoną, mėginantį nužudyti paauglių grupelę.

Filmo anonsas parodo, kad šios mitinės būtybės žaliai vilki ne tik per Švento Patriko dieną, bet jie tiesiog yra visiškai žali. Universiteto bendruomenės seserijos merginos, kartu su draugais atvyksta į seną seserijos namą ir nori pasinaudoti senu šuliniu, kaip švaraus vandens šaltiniu. Tačiau pradedant judinti šulinį, jie netyčia pažadina mažą maniaką, kuris šulinio dugne buvo įkalintas nuo tada, kai jį ten uždarė J. Aniston suvaidinta veikėja, 1993 m. Po seserijos namu paslėptas aukso pilnas puodas, kurio desperatiškai trokšta piktasis Leprekonas. Tam, kad galėtų pasiimti auksą, jis privalo atgauti savo galias, o vienintelis būdas tai padaryti – užsiimti kraupiais žudymais pasidabinus šiurpia šypsena, kas primena vieną ankstesnių „Galutinio tikslo“ (angl. „Final Destination“) filmų. Taip, filme tikrai bus kraujo ir jo bus labai daug. Ir panašu, kad tik seserijos merginos gali sustabdyti šį pamišusį padarą, kuris pasiruošęs padaryti viską dėl savo aukso.

Žmogus, kuris režisavo filmus „Manborgas“  (angl. „Manborg“) ir „Tuštuma“ (angl. „The Void“), Stevenas Kostanski‘is sugrįš į siaubo filmų kelią ir režisuos Leprekono istorijos tęsinį. Prie M. Holtono prisijungs aktorė Taylor Spreitler, kuri vaidins seserijos narę Lilą. Naujienų portalas „Entertainment Weekly“ pasidalino pirmuoju filmo anonsu bei plakatu. Susipažinkit su Leprekonu:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles