„Terminatorius 2: paskutinio teismo diena“ į kino ekranus grįš 3D versijoje

Antroji ir geriausiai įvertinta „Terminatoriaus“ dalis vėl pasieks kino teatrus. „Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena“ (angl. „Terminator 2: Judgment Day), kurioje vaidino Arnoldas Schwarzeneggeris bus atkurta 3D formatu, o tai inicijavo ne kas kitas, bet pats režisierius Jamesas Cameronas.

Arnoldas Schwarzeneggeris sužinojęs šias naujienas mielai pritarė filmo atkūrimui. Darbo procese dalyvavo ir 1991-ųjų filmo vadovaujantis operatorius Adamas Greenbergas. Jau 80-uosius gyvenimo metus peržengusio operatoriaus akis vis dar labai jautri spalvoms, jis atliko ir galutinį spalvų suvedimą. Kiekvienoje scenoje kiekvienas personažas ir kiekviena detalė turėjo būti konvertuota į 3D – buvo atliktas milžiniškas ir labai kruopštus darbas. Naujojoje filmo versijoje nerasite jokių pakeitimų scenose, viskas tikslingai buvo palikta kaip originale, tik atliekant pilną vaizdo, spalvų korekciją ir konvertaciją į 3D. Režisieriaus nuomone, bet kokios scenų, veiksmo korekcijos galėjo virsti nesibaigiančiu bei neprognozuojamu procesu.

Naująją 3D versiją „Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena“ Lietuvos žiūrovai kinuose galės pamatyti vasaros pabaigoje, o filmo vaizdinius pasikeitimus galite įvertinti anonse esančiame žemiau.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles