HBO planuoja net keturis su „Sostų karais“ susijusius serialus

HBO planuoja net keturis su „Sostų karais“ susijusius serialus

Sparčiai artėjant populiariausio šių dienų serialo „Sostų karai“ (angl. „Game of Thrones“) pabaigai, jį rodanti HBO televizija suskubo užpildyti vietą, kurią kitais metais paliks serialas. Kaip ketvirtadienį patvirtino HBO, šiuo metu yra kuriami net keturi su „Sostų karų“ pasauliu susiję projektai.

Anot „The Hollywood Reporter“, tai nereiškia, kad ilgainiui visi šie serialai pasirodys ir eteryje, nors galima tikėtis, kad HBO stengsis pasinaudoti didžiuliu šio fantastinio pasaulio populiarumu. Šiuo metu yra rašomi keturių skirtingų serialų scenarijai ir televizija galiausiai nuspręs, kurie jų ilgainiui bus filmuojami.

Neaišku ir tai, kokio pobūdžio bus šie serialai. Jau kurį laiką sklandė gandai apie šalutinius „Sostų karų“ projektus, galinčius rodyti seriale vykstančių įvykių priešistorę, ateitį, paralelines siužeto linijas ar kitas tame pasaulyje vykstančias istorijas, todėl visi šie variantai vis dar yra tikėtini.

Visgi HBO paskelbė, kokie scenaristai dirba prie minėtųjų scenarijų. Jie yra Maxas Borensteinas, atsakingas už šiuo metu kuriamus „Godzilos“ ir „King Kongo“ filmus; Brianas Helgelandas, parašęs ir režisavęs filmą su Tomu Hardy „Legenda“ bei parašęs Oskaru apdovanotą filmo „Los Andželas slaptai“ (angl. „L.A. Confidential“) scenarijų; Jane Goldman, prisidėjusi prie dviejų „Iksmenų“ filmų ir parašiusi abi „Kingsman“ dalis; Carly Wray, rašiusi tokiems serialams kaip „Mad Men“ ir „Likusieji“ (angl. „The Leftovers“). J. Goldman ir C. Wray rašydamos scenarijus bendradarbiaus su „Ledo ir ugnies giesmės“ knygų autoriumi George‘u R.R. Martinu.

Kol kas nežinoma, kada gali pasirodyti nauji „Sostų karų“ pasaulyje vykstantys serialai. Akivaizdu, kad jais bus siekiama pakeisti populiarųjį serialą, o to prireiks jau greitai – paskutinis, šešias serijas truksiantis sezonas turėtų pasirodyti 2018 metais. Septintasis „Sostų karų“ sezonas prasidės šią liepą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles