Haris Poteris grįžta į Hogvartsą

Visi Hario Poterio fanai – sukluskite! Jau labai greitai, vos po mažiau nei 2 mėnesių, galėsime kartu su originaliąja trijule bei dar aibe aktorių ir šios magiškos istorijos kūrėjų sugrįžti į Hogvartsą. „HBO Max“ paskelbė, kad 2022 m. sausio 1 d. išleis specialią laidą, skirtą paminėti pirmojo filmo „Haris Poteris ir išminties akmuo“ (angl. Harry Potter and the Philosopher’s Stone) premjerą, įvykusią prieš 20 metų.

Jau dabar aišku, kas pasirodys šioje specialioje laidoje. Tai bus pagrindiniai filmo aktoriai Danielis Radcliffe’as, Emma Watson ir Rupertas Grintas, o prie jų prisijungs ir pirmojo filmo režisierius Chrisas Columbusas. Prie jų taip pat prisijungs ir kiti puikiai žinomi aktoriai – Helena Bonham Carter, Raplhas Fiennesas, Jasonas Isaacsas, Gary’is Oldmanas, Imelda Staunton, Tomas Feltonas, Jamesas Phelpsas, Oliveris Phelpsas, Markas Williamsas, Bonnie Wright, Alfredas Enochas, Matthew Lewisas, Evanna Lynch ir Ianas Hartas.

Specialios laidos metu bus rodoma daugybė interviu su aktoriais, kalbama apie nuotykius filmavimo metu, patirtis ir užkadrinius įvykius. Ši speciali laida yra viso Burtų pasaulio tęsinys ir dalinai prisidės prie kelių dalykų. Pirma, tai laida papildys lapkričio 28 dieną pasirodysiančią specialią intelektinio tipo žaidimo laidą „Hogvartso koledžų turnyras“ (angl. Hogwarts Tournament of Houses), kurį ves Hellen Mirren ir varžysis varžovai iš Grifų Gūžtos, Švilpynės, Klastūnyno ir Varno Nago.

Bet svarbiausias specialios laidos tikslas – viešinti 2022 metais pasirodysiančią trečiąją „Fantastinių gyvūnų“ dalį – „Fantastiniai gyvūnai: Dumbldoro paslaptys“ (angl. Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore).

Nepaisant to, net neabejojama, jog viso pasaulio fanai nelabai reaguos į papildomus šios specialios laidos tikslus, o didžiausias dėmesys vis tiek bus skirtas originaliajai trijulei, kuri įkūnijo jau kulto klasika tapusius veikėjus – Harį Poterį, Hermioną Įkyrėlę ir Ronį Vizlį. Taigi, kaip minėta, laida „20-osios Hario Poterio metinės: Sugrįžimas į Hogvartsą“ (angl. Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts) bus transliuojama nuo sausio 1 dienos per „HBO Max“ platformą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles