Richardas Coyle‘as ir Michelle Gomez vaidins naujame „Amazon“ seriale „Kolekcija“

Richardas Coyle‘as ir Michelle Gomez vaidins naujame „Amazon“ seriale „Kolekcija“

Televizijos serialų „Crossbones“ ir „Coupling“ žvaigždė Richardas Coyle‘as taps pagrindiniu aktoriumi naujame aštuonių dalių draminiame seriale „Kolekcija“ (angl. „The Collection“), pasakosiančiame apie du brolius, įsikūrusius Paryžiuje ką tik pasibaigus Antrajam pasauliniam karui. Tai pasakojimas apie prestižinius Paryžiaus mados namus, išgyvenusius sunkų laikotarpį per vokiečių okupaciją.

Serialas „Kolekcija“ Didžiosios Britanijos televizijos kanale „AmazonPrime“ bus pradėtas rodyti vėliau šiais metais. Jame be Richardo Coyle‘o taip pat vaidins Michelle Gomez, geriausiai žinoma kaip Misi iš serialo „Dakataras Kas“ (angl. „Doctor Who“).

R. Coyle‘as vaidins mados dizainerį Paulą Sabiną. Jo nuostabią motiną Ivetę vaidins iš „Hario Poterio“ (angl. „Harry Potter“) serijos ir serialo „Pikčiurnos“ (angl. „Vicious“) pažįstama aktorėFrancesdelaTour. M. Gomez vaidins mados redaktorę. Seriale taip pat pasirodys Tomas Riley‘is (jis vaidins Paulo brolį Klodį) ir Mammie Gummer, vaidinsianti Heleną – Paulo buvusią žmoną amerikietę. Pasirodys ir seriale „Foilo karas“ (angl. „Foyle’s War“) vadinantis MichaelasKitchenas, kuris „Kolekcijoje“ įkūnys ankstesnį Paulo viršininką ir mokytoją Frederiką Lemerą. „Sostų karų“ (angl. „Game of Thrones“) žvaigždė James‘as Cosmo, „Kolekcijoje“ vaidins tylųjį partnerį Žiulį Truvjė, per kurį Sabino mados namai patiria bankrotą.
Naujajam serialui sce
narijų rašys ir prodiusuos Oliveris Goldstickas („Betė – bjaurusis ančiukas“ (angl. „Ugly Betty“), „Gražiosios melagės“ (angl. „Pretty Little Liars“), „Nusivylusios namų šeimininkės“ (angl. „Desperate Hoswives“), „Lūpdažių džiunglės“ (angl. „Lipstick Jungle“). Jo teigimu, „Kolekcija“ – tai verslumo pasaka, vykstanti reikšmingu Prancūzijai istoriniu momentu, kai mada iš tiesų tapo transformacijos ir naujai išrandamų dalykų mašina. Jos širdyje atsiduria ambicinga šeima, kuriai tenka sumokėti didelę kainą už savo siekius – ir žodis „šeima“ apima ne tik vardą ant etiketės, tačiau ir atsidavusius darbuotojus, kurie įgyvendina Meistro viziją“.

„Pokarinis Paryžius tapo chaotiška era aštriems kontrastams – jo ore sklandė viltis ir romantika, tačiau okupacijos šešėlis ir moralinės kaltės taipogi kaip vaiduokliai klaidžiojo po miestą. Šiame padalytame pasaulyje, apgaubtame mistikos ir paslapčių, žinodamas per daug galėjai brangiai už tai sumokėti – kartais net savo gyvybę“, pasakoja O. Goldstickas.

R. Coyle‘as prideda: „Paulas Sabine‘as yra daugiasluoksnis ir konfliktiškas personažas, turintis tamsių praeities paslapčių, grasinančių sugriauti jo statomą mados imperiją. Jis yra lėlininkas, visai netoli savo šlovės valandos, bandantis įgyvendinti savo naują drąsią viziją ir tuo pačiu metu besistengiantis išlaikyti uždaras duris – kad jį gąsdinantys skeletai neišvirstų laukan“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles