Pagaliau žinomas antrosios „Deadpool“ dalies režisierius

Pagaliau žinomas antrosios „Deadpool“ dalies režisierius

Apie mėnesį gyvavusi režisieriaus drama filme „Deadpool“ atrodo pagaliau baigėsi. Didieji pykčiai prasidėjo dar befilmuojant pirmąją dalį, o piką pasiekė tuomet, kai dėl kūrybinių nesutarimų išsiskyrė Timo Millerio ir Ryano Reynoldso keliai. Režisieriui įkandin pabėgo ir muzikos kūrėjas Junkie XL, kuris tą argumentavo, jog T. Milleris buvo filmo varomoji jėga.

Šiandien „20th Century Fox“ paskelbė, jog pagaliau surado T. Millerio įpėdinį. Juo tapo Davidas Leitchas, kuris kartu su Chadu Stahelski 2014-ais metais pristatė taip visuomenei patikusį Johną Wicką. Filmavimo darbai turėjo prasidėti jau kitų metų sausį, tačiau neaišku, ar naujasis režisierius spės susipažinti su visa reikiama informacija ir ar filmavimo pradžia nebus nukelta ateičiai.

Skelbiama, kad D. Leitchas įveikė didžiulę režisierių konkurenciją (Drew Goddardą („The Cabin in the Woods“) ir Magnus Martensą („Banshee“)), kad taptų antrosios „Deadpool“ dalies vedliu. Tuo tarpu Davidas Leitchas nors ir dirbo ties „Johnu Wicku“, bet nebuvo paminėtas titruose, taip pagrindiniu filmo režisieriumi tampant Chadui Stahelski. Abu režisieriai du dešimtmečius patys buvo kaskadininkais ir koordinavo kitus, tuo tarpu D. Leitchas didžiajame kine kaip solo režisierius debiutuos kitais metais su filmu „The Coldest City“, kuriame vieną pagrindinių vaidmenų suvaidins Charlize Theron.

Iš antrosios „Deadpool“ dalies pasitraukus Timui Milleriui, jau netrukus pasklido gandai apie jo nesutarimus su juostos žvaigžde Ryanu Reynoldsu. Abi personos nesutarė, kas turėtų vaidinti „Cable“ personažą. Skelbiama, kad režisierius norėjo tame vaidmenyje matyti Kyle’ą Chandlerį, tuo tarpu R. Reynoldsas su išaugusia įtaka tarė tam griežtą „Ne“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles