„Svetimo“ serijos planuose – Inžinierių ir Deivido grįžimas

„Svetimo“ serijos planuose – Inžinierių ir Deivido grįžimas

Nepaisant išsiskyrusių kritikų bei žiūrovų nuomonių, po 15 metų nuo paskutiniosios dalies pasirodęs „Prometėjas“ (angl. „Prometheus“), uždirbo 400 mln. JAV dolerių (beveik 4 kartus daugiau, nei buvo šio filmo biudžetas), tad atrodė, jog „Svetimo“ (angl. „Alien“) priešistorės trilogija bus itin sėkmingas projektas. Deja, pernai išleistas filmo tęsinys „Svetimas: Covenant“ (angl. „Alien: Covenant“) buvo daug didesnis nusivylimas tiek žiūrovams, tiek studijai, sulaukusiai kone dvigubai mažiau pelno. Dėl šios priežasties  „Svetimo“ serijos ateitis neaiški, tačiau „Covenant“ scenaristas atskleidė šiek tiek detalių apie trečiąjį priešistorės filmą, pavadintą „Alien: Awakening“ (liet. „Svetimas: nubudimas“).

„Johno Logano scenarijuje „Prometėjo“ Inžinieriai sugrįžtų – dalis išgyvenusių Deivido genocidą, bandytų siekti keršto. Kalbėdamas apie filmo veiksmo vietą Ridley Scottas sakė: „Mes iš tiesų nuvyksime į planetą“, kas greičiausiai reiškia LV-426“.

Prieš pakeičiant kryptį su „Covenant“, R. Scottas papasakojo trilogijos planus: „Visada įsivaizdavau, kad ta dieviška būtybė, kurią pamatysime, pasirodys ne tokia ir dieviška. Kaip sakė Šo: „Tai nėra tai, ko tikėjausi ir mums reikėtų iš čia išsinešdinti, nes kitaip nebebus kur grįžti“. Norėčiau pamatyti, kur ji keliaus toliau ir ar ras rojų, kuris gali būti ne visai tai, kaip jį įsivaizduojame“. Turint omenyje, kad Šo buvo nužudyta tarp „Prometėjo“ ir „Covenant“, šios istorijos jau nebepamatysime, tačiau tai nereiškia, kad veikėjos vietos negali užimti Deividas, pratęsiantis Inžinierių giją.

Ar „Fox“ nuspręs pratęsti „Svetimo“ seriją galime tik spėlioti, o 80-metis Ridley Scottas netinginiauja: šiuo metu režisierius tariasi dėl „Merlino“ sagos adaptacijos bei „Gladiatoriaus“ tęsinio.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles