Su „Rifkino festivaliu“ Woody Allenas grįžta į Europą

Woody Allenas grįžta į Europą! Nors kelių paskutinių jo filmų veiksmas vyko jo fetišiniame Niujorke, su penkiasdešimtuoju savo kūriniu W. Allenas persikelia į San Sebastiano kino festivalį Ispanijoje. Šioje šalyje W. Allenas dar 2008 m. filmavo romantinę dramediją „Viki, Kristina, Barselona“ (angl. „Vicky Cristina Barcelona“), o po to savo „europietišką viešnagę“ tęsė Paryžiuje ir Romoje. Be to, W. Allenas turėjo planų pagerbti legendinį švedų režisierių Ingmarą Bergmaną ir vieną filmą kurti Stokholme, tačiau atsisakė šių planų, motyvuodamas savo garbiu amžiumi. Bet, kaip matome, amžius vis tik nebuvo kliūtis W. Allenui dar kartą perskristi Atlantą ir grįžti į Senąjį žemyną.

Naujasis šio sineasto kūrinys, pavadintas „Rifkino festivaliu“ (angl. „Rifkin‘s Festival“) pasakoja apie Morto Rifkino, kurį vaidina Wallace’as Shawnas, meilės kančias. Lydėdamas savo žmona Sju, kurią vaidina Gina Gershon, jis atvyksta į San Sebastiano kino festivalį. Tačiau kol Mortas Rifkinas grožisi miestu, jo žmona ne tik eina atstovės spaudai pareigas, bet ir užmezga romaną su garsiu prancūzų režisieriumi Filipu, kurį vaidina Louis Garrelis – apie tai sužinojusiam Mortui kyla įvairių klausimų. Savo gydytojos (akt. Elena Anaya), kurios žavesiui pamažu pasiduoda, kabinete Mortas išgyvena tikrą tapatybės krizę.

Panašu, kad „Rifkino festivalis“, kuriame be jau minėtų aktorių taip pat pasirodys Sergi Lópezas ir Christophas Waltzas, bus vienas iš tų W. Alleno tradicinių grynuolių. Ar taip yra iš tiesų, sužinosime jau netrukus – nekantriausieji tai galės padaryti jau rugpjūčio 26 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles