„Pjūklo“ kūrėjai pristatys naująjį „Heloviną“

„Pjūklo“ kūrėjai pristatys naująjį „Heloviną“

Scenaristai Marcusas Dunstanas ir Patrickas Meltonas, labiausiai žinomi iš paskutinių keturių kultinės siaubo franšizės „Pjūklas“ dalių, prisidės prie dar vienos žinomos siaubo istorijos kūrimo. Jiems studijos „Dimension Films“ patikėtas naujojo „Helovino“ (angl. „Halloween“) scenarijaus rašymas.

Naująją juostą kuruoja prodiuseriai Matthew Steinas ir Malekas Akadas, kurie pradėjo darbą su „Helovino“ franšize dar 1990 metais ir vystė istoriją iki pat 2007 metais pasirodžiusio Robo Zombie režisuoto perdirbinio. Tada nauja vizija užsidirbo ganėtinai neblogus pinigus ir studijos vadovai nusprendė pratęsti Robo pradėtą pasakojimą apie serijinį žudiką Maiką Majersą. Deja, 2009 metais pasirodęs tęsinys nesulaukė tokios komercinės sėkmės kaip jo pirmtakas, todėl kalbos apie trečios dalies kūrimą užgeso iki šios dienos.

Kas režisuos naująjį filmą kol kas neaišku, tačiau jau kurį laiką sklinda kalbos, jog filmą galbūt galės sukurti „Kruvinoji valentino naktis 3D“ (angl. „My Bloody Valentine 3D“) ir „Piktas vairuotojas“ (angl. „Drive Angry“) kūrėjas Patrickas Lussieras. Taip pat nežinoma, ar naujas filmas bus perdirbinys, ar serijos perkrovimas, tačiau akivaizdu, jog franšizės prodiuseriai ir pati studija „Dimension Films“ nenori pratęsti to, ką buvo sukūręs Robas Zombie.

Be „Pjūklo“ franšizės, scenaristai Marcusas Dunstanas ir Patrickas Meltonas žinomi dar ir iš kitų siaubo žanro juostų, kaip „Šventė“ (angl. „Feast“), „Kolekcininkas“ (angl. „The Collector“) ir „Piranijos 3DD“ (angl. „Piranha 3DD“), todėl nekyla abejonių, jog mūsų lauks daug kraujo ir šlykščių vaizdų, kuriais savo pasakojimus mėgsta puošti šis scenaristų tandemas.

Kada pasirodys filmas nepranešama, tačiau tikėtina, jog juosta gali pasirodyti jau kitais metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles