Išleistas „Netflix“ filmo „Triguba riba“ su Benu Afflecku ir Oscaru Isaacu anonsas

Pasirodė pirmasis filmo „Triguba riba“ (angl. „Triple Frontier“) anonsas. Filmas, kuris Holivude buvo planuojamas ir atidėliojamas pagaliau pasiekė dienos šviesą. Filmo kūrybiniai ir planavimo darbai jau tęsiasi beveik dešimtmetį, su Kathryn‘a Begelow kaip jo pradine režisiere. 2008 metais K. Bigelow filmas „Išminuotojų būrys“ (angl. „The Hurt Locker“) apdovanotas Oskaru geriausio filmo kategorijoje, o pati K. Bigelow atsiėmė savąją statulėlę už geriausią režisūrą. Bet po daugelio kūrybos metų, kelių filmo kūrėjų ir daugelio skirtingų aktorių grupių, „Netflix“ pagaliau žengė tvirtą žingsnį į priekį ir galutinai apsiėmė kurti šį filmą bei paskyrė išleidimo datą.

Kaip ir matome anonse, filmas pasirinko įdomų priėjimą prie kriminalinio trilerio žanro. Buvusių kareivių grupuotė, kuriuos lydi Benas Affleckas ir Oscaras Isaacas, bando pasiruošti vienam dideliam apiplėšimui. Jų tikslas, be abejo, yra pinigai, kurie jiems padės mėgautis įprastu gyvenimu. Bet jie nesiruošia apiplėšti jokio banko arba turtuolio, nes jų taikiniai – turtingiausi ir pavojingiausi narkotikų kartelių lyderiai. Anonsas pilnas veiksmo, įdomių ir gražių kadrų bei suteikiantis naujos gyvybės šiam žanrui.

Benas Affleckas, nepaisant jo Betmeno vaidmens, yra labiau susitelkęs į režisavimą bei bandymus kuo daugiau būti už kameros. Tai bus pirmasis jo vaidmuo filme po pernai metų „Teisingumo lygos“ (angl. „Justice League“). Filmo aktorių komandoje yra ir Charlie‘is Hunnam‘as, Garrett‘as Hedlund‘as, Pedro Pascalis ir Adria Arjona. Nors „Netflix“ nėra dažnas teatrinių filmų šalininkas, filmo anonso pabaiga mums žada 2019 metų kovo mėnesio išleidimo datą pasirinktuose kino teatruose. Dar nėra aišku būtent kuriuose kino teatruose jis bus išleistas, bet akivaizdu, kad jį bus verta žiūrėti didžiajame ekrane. Filmo anonsas nuorodoje:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles