Dėl atidėto „Savižudžių būrys“ tęsinio, aktorius Willas Smithas imasi kito projekto

Dėl atidėto „Savižudžių būrys“ tęsinio, aktorius Willas Smithas imasi kito projekto

Filmo „Savižudžių būrys 2“ (angl. „Suicide Squad 2“) atidėjimas nemenkai pakoregavo aktoriaus Willo Smitho darbotvarkę – kitas aktoriaus projektas, filmo „Pašėlę vyrukai“ trečioji dalis (angl. „Bad Boys for Life“). O kai bus baigta filmuoti trečioji „Pašėlusių vyrukų“ dalis, W. Smithas be jokios pertraukos imsis darbo ties transliuotojo „Netflix“ kuriamu filmu „Ryškumas 2“ (angl. „Bright 2“).

Apie filmą „Pašėlę vyrukai 3“ buvo kalbama jau metų metus ir jis taip pat buvo atidėtas pernai metų rugpjūtį. Tačiau šių metų pradžioje buvo paskelbta, kad aktoriai Adilas El Arbi ir Bilallas Fallahas perima šį projektą, o jo kino teatruose sulauksime jau 2020 m. pradžioje. Kompanija „Sony Pictures“ šį filmą laiko prioritetiniu, todėl pranešama, kad filmavimus tikimasi pradėti jau šių metų lapkritį, Majamyje bei Atlantoje. „Pašėlę vyrukai 3“ vėl sukvies bendradarbiauti aktorius W. Smithą ir Martiną Lawrence’ą, o filmavimus tikimasi užbaigti 2019 m. kovą. Kadangi istorijos tęsinys bus pradėtas filmuoti taip anksti, A. El Arbis ir B. Fallahas turės pakankamai laiko paruošti filmą 2020 m. sausio premjerai.

Kai 2019 m. filmas bus baigtas filmuoti, W. Smithas pradės filmuotis „Netflix“ mokslinės fantastikos filme „Ryškumas 2“, Vokietijoje. Nepaisant to, kad pirmoji šio filmo dalis susilaukė nekokių vertinimų, šių metų sausį buvo paskelbta, kad bus kuriamas istorijos tęsinys. Davidas Ayeris grįš kaip šios juostos režisierius, o scenaristo pareigas perima iš Maxo Landiso, kuris parašė pirmąją dalį. Filmas „Ryškumas“ daugiausiai kritikuojamas buvo dėl to, kad žiūrovams pasirodė nuobodokas ir daugumai jautėsi, kad dialogai tarp W. Smitho bei Joelio Edgertono buvo labai dirbtini.

Filmai „Pašėlę vyrukai 3“ ir „Ryškumas 2“ bus pradėti filmuoti, nes atidėtas filmas „Savižudžių būrys 2“. Anksčiau buvo pranešta, kad kino kompanijos „DC Films“ ir „Warner Bros“ pradės filmavimus jau šį rudenį, tačiau tai tikrai neįvyks. Tačiau tikimasi, kad tęsinys bus pradėtas filmuoti 2019 m. pabaigoje, o tai reikštų, kad aktorius W. Smithas turėtų atostogas po vienas po kito ėjusių filmų tęsinių filmavimų. Kad ir kaip bebūtų, panašu, kad 2019 m. aktoriui bus tikrai užimti.  W. Smithas jau baigė savo filmavimus „Disney“ vaidybiniame filme „Aladinas“ (angl. „Aladdin“), kuriame įkūnijo stebuklingą Džiną, o šis filmas kino teatrus pasieks 2019 m. gegužės 24 d. Tuo metu aktorius jau turėtų būti baigęs filmavimus „Netflix“ juostoje, tad jam neturėtų kilti problemų dėl dalyvavimo filmo „Aladinas“ reklamos kompanijoje.

Kol dar nėra jokių oficialių pranešimų apie filmo „Savižudžių būrys 2“ filmavimų pradžią, sklinda kalbos, kad filmavimai greičiausiai prasidės 2019 m. spalį arba lapkritį, skelbia „Geeks Worldwide“ bendruomenė.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles