„Vaikštančių numirėlių“ kūrėjai pasakoja, ko laukti septintajame sezone

Likus kiek daugiau nei savaitei iki serialo „Vaikštantys numirėliai“ (angl. „The Walking Dead“) septintojo sezono premjeros, serialo prodiuseriai naujame anonse prabilo apie tai, ko galima laukti naujosiose serijose.

Prodiuseriai apžvelgia šeštąjį sezoną ir jo įvykius, primindami žiūrovams, kad tuomet Rikas (akt. Andrew Lincoln) įgavo daugiausiai pasitikėjimo savimi ir apie save buvo subūręs išties sėkmingą bendruomenę, tačiau sezono pabaigoje viskas pasikeitė.

Didžiausias veikėjus ištikęs sukrėtimas buvo didžiojo blogiečio Negano (akt. Jeffrey Dean Morgan) susidūrimas su pagrindiniais herojais. Anot prodiuserių, Neganas yra ypač žiaurius metodus naudojantis žmogus, kuris yra kur kas baisesnis nei ankstesni šių veikėjų priešai.

Kaip ir galima tikėtis, apie patį siužetą scenaristai atskleidžia nedaug. Jie tik įspėja žiūrovus, kad sezonui prasidėjus veikėjai bus vienas nuo kito atsiskyrę ir palūžę. Septintasis sezonas ir pasakos, kaip tie veikėjai atsistoja ant kojų ir tvarkosi su kartu su Neganu atėjusia grėsme.

Plačiau apie naująjį sezoną kviečiame pažiūrėti žemiau esančiame video. Tuo tarpu septintojo sezono premjera – jau kitą sekmadienį, spalio 23 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles