Naujausiame „Rogue One“ anonse – karo vaizdai ir siužeto paslaptys

Vos už poros mėnesių pasirodysiantis pirmasis „Žvaigždžių karų“ šalutinis projektas naujajame savo anonse pagaliau atskleidė pagrindines savo siužeto detales.

Filmo „Rogue One: Žvaigždžių karų istorija“ (angl. „Rogue One: A Star Wars Story“) veiksmas vyksta prieš 1977 metais pasirodžiusio originaliojo „Žvaigždžių karų“ filmo siužetą ir pasakoja apie tai, kaip sukilėliai pavogė Mirties žvaigždės planus, leidusius vėliau sunaikinti galingąjį Imperijos ginklą.

Naujajame anonse yra atskleidžiama, kad filmas pasakos ir apie patį Mirties žvaigždės sukūrimą. Pasirodo, kad pagrindinė filmo veikėja Jyn Erso (akt. Felicity Jones) yra dukra vyro (akt. Mads Mikkelsen), sukūrusio didįjį ginklą. Nors anonsas daugiau siužeto neišduoda, akivaizdu, kad šie dviejų veikėjų santykiai bus pagrindinis filmo akcentas.

Kaip ir pirmajame anonse, taip ir šiame yra išryškinama tai, jog „Rogue One“ bus nepanašus į ankstesnes „Žvaigždžių karų“ dalis, labiau primenantis gryną karinį filmą. Anonsas yra prikimštas sprogimų, susišaudymų ir artimų kautynių, todėl „Rogue One“ tonas turėtų būti kiek aštresnis nei didžiųjų „Žvaigždžių karų“ filmų.

Anonse taip pat vienai akimirkai pasirodo ir Dartas Veideris, didysis originaliosios „Žvaigždžių karų“ trilogijos blogietis.

Be F. Jones ir M. Mikkelseno juostoje taip pat vaidins Forestas Whitakeris, Diego Luna, Alanas Tudykas,  Benas Mendelsohnas ir kiti. Režisierius – Garethas Edwardsas.

Filmo premjera – jau gruodžio 16 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles