Davidas Fincheris gali kurti antrąją „Pasaulinio karo Z“ dalį

Davidas Fincheris gali kurti antrąją „Pasaulinio karo Z“ dalį

Ne kartą atidėtas 2013 metų filmo „Pasaulinis karas Z“ (angl. „World War Z“) tęsinys gali sulaukti netikėto pastiprinimo. Pasak „The Hollywood Reporter“ šaltinių, filmą gali kurti garsusis režisierius Davidas Fincheris.

D. Fincheris šiuo projektu buvo susidomėjęs jau kurį laiką ir ypač palankiai žiūrėjo į scenarijų, kurį parašė britų serialo „Utopija“ (angl. „Utopia“) kūrėjas Dennisas Kelly (D. Fincheris kurį laiką planavo kurti amerikietišką „Utopijos“ versiją, tačiau planai nepasiteisino). Anot „The Hollywood Reporter“, mažesnio biudžeto nei originaliajam filmui prašęs D. Fincheris iš juostą finansavusios „Paramount“ studijos vis tiek sulaukė neigiamo atsakymo ir dabar neaišku, ar tęsinys visgi bus kuriamas.

Verta atsiminti, kad pirmoji dalis susidūrė su ne ką mažesnėmis problemomis. Ir šiaip brangaus projekto kaina pakilo iki 190 mln. dolerių tuomet, kai dėl siužeto problemų teko iš naujo filmuoti visą filmo pabaigą, nors panašu, kad tai daryti buvo verta – juosta uždirbo 540 mln. dolerių ir iš žiūrovų bei kritikų sulaukė gan palankių atsiliepimų.

Jeigu antrąją „Pasaulinio karo Z“ dalį išties režisuotų D. Fincheris, tai būtų jau ketvirtasis jo filmas su pirmosios dalies žvaigždė Bradu Pittu – jiedu jau sukūrė trilerį „Septyni“ (angl. „Seven“), garsųjį „Kovos klubą“ (angl. „Fight Club“) bei „Keistąją Bendžamino Batono istoriją“ (angl. „The Curious Case of Benjamin Button“). Jųdviejų draugystė išties padidina tikimybę, kad D. Fincheris išties kurs filmo apie zombius tęsinį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles