„Paramount“ ketina kurti „Tonio Erdmano“ perdirbinį

„Paramount“ ketina kurti „Tonio Erdmano“ perdirbinį

Dar net nesibaigė apdovanojimų sezonas, o žiniasklaidą jau pasiekė gandai, kad Holivudo kino studija „Paramount Pictures“ įsigijo vokiečių komiškos dramos „Tonis Erdmanas“ (vok. „Toni Erdmann“) perdirbinio teises. Kalbama, kad pagrindinius vaidmenis amerikietiškoje versijoje turėtų atlikti Jackas Nicholsonas ir Kristen Wiig. Pati studija kol kas šios informacijos nekomentuoja.

Originaliojo filmo režisierė ir scenarijaus autorė Maren Ade turėtų tapti šio projekto vykdančiąja prodiusere. Kam bus pasiūlytos šio perdirbinio ir scenarijaus autoriaus pareigos, kol kas nėra aišku.

Originalus filmas, kuriame pagrindinius vaidmenis atlieka Sandra Huller ir Peteris Simonischekas, pasakoja apie savotišką humoro jausmą turintį tėvą, bandantį iš naujo užmegzti ryšį su savo darboholike dukra – kadangi niekaip kitaip prie jos priartėti nepavyksta, tėvas sukuria savo ekscentrišką alter ego ir įsijaučia į absurdišką koučerio vaidmenį. Vokiečių filmas nominuotas Oskarui geriausio filmo užsienio kalba kategorijoje, analogiškoje kategorijoje taip pat pelnė Auksinio gaublio nominaciją.

Šaltinių teigimu, J. Nicholsonui, kuris šiemet švęs 80-ies metų jubiliejų, labai patiko originalusis filmas ir būtent jis įkalbėjo „Paramount“ įsigyti perdirbinio teises. Jei gandai pasitvirtintų, vaidmuo „Tonio Erdmano“ perdirbinyje J. Nicholsonui taptų pirmuoju po gana ilgos – 7 metų – pertraukos. Paskutinis J. Nicholsono vaidmuo buvo James‘o L. Brookso romantinėje komiškoje dramoje „Iš kur tu žinai“ (angl. „How Do You Know“) 2010 m. – po to J. Nicholsonas, skųsdamasis atminties sutrikimais ir sunkumais įsimenant tekstą, buvo paskelbęs baigiąs aktoriaus karjerą.

Tačiau net ir oficialiai išėjęs į pensiją triskart Oskaro laureatas J. Nicholsonas vis tiek sulaukdavo pasiūlymų, tarp jų – Brančo Rikio vaidmuo biografinėje dramoje „Keturiasdešimt antrasis“ (angl. „42“, 2013 m.) ar Roberto Downey Jaunesniojo vaidinamo personažo tėvo – garbaus teisėjo Džozefo Palmerio vaidmuo juostoje „Teisėjas“ (angl. „The Judge“, 2014 m.), tačiau J. Nicholsonas šių projektų atsisakė (pirmuoju atveju jį pakeitė Harrisonas Fordas, antruoju – Robertas Duvallis).

K. Wiig, pretenduojanti į Inesos vaidmenį „Tonio Erdmano“ perdirbinyje, paskutiniu metu filmavosi komedijose „Machinatoriai“ (angl. „Masterminds“, 2016 m.) ir „Vaiduoklių medžiotojai“ (angl. „Ghostbusters“, 2016 m.). Artimiausias jos projektas – Alexanderio Payne‘o režisuota komiška drama, kurioje ji vėl vaidins kartu su Mattu Damonu, su kuriuo K. Wiig jau teko bendradarbiauti filmuojantis Ridley Scotto mokslinės fantastikos dramoje (ar, anot Auksinių gaublių, komedijoje) „Marsietis“ (angl. „The Martian“, 2015 m.).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles