Šįryt internete plaukiojo klausimas: ką darytum, turėdamas BE PROTO DAUG pinigų? Na, gerai – vila Bahamuose, prašmatni kelionė, šopingas Paryžiuje, svajonių automobilis, o toliau? Nagi, pinigų dar daug, įjunk fantaziją!

JAV būtent tokia istorija ir nutiko. Pagal ją sukurta komedija “Machinatoriai”. Filmo herojai visai lengvai ėmė ir pavogė iš banko 17 milijonų dolerių. Ir iškart suskubo juos leisti tokiems pat pirkiniams, kaip tą padarytų kas antras šios žemės gyventojas. Daiktai, daikteliai ir daikčiukai – nuo katės akių linzių vakarėliui ir peruko (“žiūrėk – taip atrodytų Jėzaus ir katės bendras vaikas”), iki balto “bemso”, asmeninio portreto paauksuotuose rėmuose ir samdomo žudiko savo šutvės draugelio pradanginimui amžiams. Gyvenimas užsisuka! Ar galite patikėti, kad tokia istorija nutiko IŠ TIKRŲJŲ?

Turint visus reikalingus komandos narius – jūs viens-du, apiplėšiate banką ir… KUR dedate pinigus? Pats paprasčiausias būdas, jei nori, kad niekas tavęs nepastebėtų su lagaminais, pilnais „baksų“, slepi juos… savo trumpikėse. Ir tada – į parduotuves! Oi, palauk, geriau reiktų dingti Meksikoje, atsipūsti kaip žmogui – penkių žvaigždučių viešbutis, karštos merginos, vakarėliai… Tas viliojantis milijonierių gyvenimas.

Kokia tolesnė nutikimų seka šioje istorijoje? Rašyk žinutę savo bosui: “Labai norėčiau pirmas pamatyti filmą “Machinatoriai”, todėl prašau šiandien, spalio 14 dieną, suteikti man laisvadienį. Ačiū.”

Ir nueik. Į artimiausią kino teatrą ir pamatyk žiauriai smagią komediją “Machinatoriai” su “Pagirios Las Vegase” žvaigžde Zachu Galifianakiu, Owenu Wilsonu ir Jasonu Sudeikiu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles