Reperio Kid Cudi herojus filme „Draugeliai“ nersis iš kailio stengdamasis įsiteikti jo viršininkui

Karščiausiu vasaros kino vakarėliu tapsiančioje komedijoje „Draugeliai“ (angl. „Entourage“) pasirodė per dešimtį kviestinių garsenybių iš Holivudo, muzikos industrijos ir sporto pasaulio. Vaidmenį naujajame filme gavo ir populiarus reperis, ne vienoje kino juostoje jau pasirodęs atlikėjas ir aktorius Kid Cudi, kurio tikrasis vardas – Scottas Ramonas Seguro Mescudi. 31-erių vyras interviu Complex.com papasakojo apie jo vaidmenį komedijoje „Draugeliai“ ir atskleidė įdomių siužeto detalių.

Filme „Draugeliai“ Kid Cudi įkūnijo naująjį žymiojo pramogų pasaulio ryklio Ari Goldo (akt. Jeremy Pivenas) asistentą. Ilgametis Holivudo aktoriaus Vincento Čeiso (akt. Adrianas Grenieras) vadybininkas Aris naujojoje juostoje tampa kino studijos vadovu. Jis tuoj pat paskambina metų metus globotam ir mylėtam Vincentui, kurio žinomumas gali padėti jam susukti įspūdingą hitą. Tiesa, šis užsimano ne tik pagrindinės rolės, bet ir režisieriaus kėdės. Kuo virs šis žvaigždės įgeidis, žiūrovai gali numanyti… Aktoriaus ir reperio Kid Cudi herojus Alenas kaip išmanydamas mėgina viršininkui padėti išsrėbti Vincento ir jo draugelių privirtą košę.

Per pastaruosius keletą metų tokiuose filmuose kaip „Need for speed. Ištroškę greičio“, „Dviejų naktų nuotykis“, „Sudie, pasauli“ bei „Vincent-N-Roxxy“ pasirodęs Kid Cudi teigė, kad jo personažas filme „Draugeliai“ visai nepanašus į jį patį. „Alenas patiria didžiulį spaudimą, dirbti su tokiu žmogumi kaip Aris nėra lengva, o ir atsikirsti jis negali, su viskuo privalo susitvarkyti pats. Jam tenka užimti svarbią padėtį ir tai nelengva, tačiau žiūrovams bus smagu matyti, kaip jis nervinasi. Alenas nori viską atlikti tobulai, nes širdyje jis trokšta pats tapti kitu Ariu Goldu. Aš – visai kitokia asmenybė, tačiau nenorėjau vaidinti žmogaus, panašaus į mane. Toks herojus kaip Alenas man gerokai įdomesnis“, – teigė aktorius.

Beje, Aleno viršininko Ari Goldo personažas, su kuriuo žiūrovai galėjo susipažinti stebėdami nuo 2004 iki 2011-ųjų rodytą HBO serialą „Draugeliai“ (angl. „Entourage“), yra sukurtas pagal tikro Holivudo agento Ari Emmanuelio gyvenimą. Kalbėdamas apie naujojo filmo tikroviškumą, Kid Cudi teigė, kad juostoje parodomi vaizdai labai artimi tikrajam Holivudo veiksmui. „Kadangi pats į kiną patraukiau iš muzikos pasaulio, esu patyręs tą Vincento Čeiso momentą prieš keletą metų – kai atrodo, jog visas pasaulis tavo. Manau, kad ši juosta perteikia gerą Holivudo linksmybių pojūtį“, – svarstė jis.

Birželio 12 dieną Lietuvą pasieksiančioje komedijoje „Draugeliai“ žiūrovus žavės ne tik stulbinantis Holivudo gyvenimas, bet ir kviestinių garsenybių žvaigždynas. Pramanytas savo pačių versijas juostoje suvaidino tokie aktoriai kaip Markas Wahlbergas, Liamas Neesonas, Jessica Alba, amerikietiško futbolo žvaigždė Tomas Brady, atlikėjai Calvinas Harrisas, Pharrellis Williamsas, T.I., dainos „Blurred Lines“ vaizdo klipe nusifilmavusi modelis ir aktorė E.Ratajkowski ir daugybė kitų.

Filmo „Draugeliai“ anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles