„Naktis muziejuje. Kapo paslaptis“ išlydi R.Williamsą į paskutinę kelionę

Kalėdinių švenčių įkarštyje, gruodžio 26 dieną, į Lietuvos kino ekranus atkeliauja ilgai laukta, trečioji, ir paskutinė, žinomos nuotykių komedijos „Naktis muziejuje. Kapo paslaptis“ (angl. „Night at Museum: Secret of the Tomb“) dalis, į kurią sugrįžo visi ankstesnių dalių herojai.

„Naktis muziejuje“ prasidėjo dar 2006 metais, kai režisierius Shawnas Levy‘is pirmą kartą pristatė šmaikščią istoriją apie neįtikėtinus muziejaus gyventojus, kurie kiekvieną naktį atgyja ir gyvena iki pat paryčių. Tada ir susipažinome su muziejaus sargu Lariu, kuriam likimas iškrečia neblogą pokštą, nusiųsdamas jį į tokią paslaptingą vietą.

Naujausiame filme aktoriaus Beno Stillero vaidinamo herojaus Lario Deilio laukia nauji nuotykiai, tik šį kartą ne Amerikos žemėje, o Didžiojoje Britanijoje. Vyras iškeliauja į Londono Nacionalinį muziejų, kur kartu su savo sūnumi ir senais bičiuliais bandys išsiaiškinti magiškos paminklinės lentos, atgaivinančios muziejaus eksponatus, kilmę.

Finalinė šios nuotykių trilogijos dalis yra ypatinga ir tuo, kad čia paskutinį kartą kino ekrane pasirodys Holivudo legenda, komikas Robinas Williamsas, suvaidinęs Amerikos prezidentą Teodorą Ruzveltą. Tai paskutinis aktoriaus sukurtas vaidmuo prieš jo tragišką pasitraukimą iš gyvenimo. R. Williamsas nusižudė šių metų rugpjūčio 11 dieną. Tai buvo vienas iš nedaugelio paskutinių metų kino projektų, kuriame komikas jautėsi laimingas. „Labai liūdime ir dar iki šiol negalime susitaikyti, jog jau tarp mūsų nėra žmogaus, dovanojusio šypsenas. Tai buvo didis aktorius, komikas, bičiulis ir žmogus, leidęs man pasijusti ypatingu filmavimo aikštelėje. Jis sugebėjo įnešti tiek daug gyvybės į šiuos filmus, ir kaip jis džiaugėsi galėdamas įkūnyti Tedį“, – komentavo režisierius S. Levy‘is per vieną iš filmo pristatymų.

Trečiąją, specialiųjų efektų, mįslių, nuotykių ir geros humoro dozės kupiną „Nakties muziejuje“ dalį, bus galima pamatyti visuose Lietuvos kino teatruose jau nuo gruodžio 26 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles