Vienos skaitomiausių pasaulio knygų herojus triušis Piteris su savo nuotykiais „kraustosi“ į kino ekranus

Britų rašytojos Beatričės Poter sukurta istorija apie triušį Piterį prieš 115 metų pakerėjo ne tik Anglijos, bet ir viso pasaulio vaikus. Pačios autorės iliustruota knygelė apie mėlynu švarkeliu vilkintį išdaigininką triušiuką buvo išversta į 36 kalbas, išleista bendru 45 milijonų tiražu ir iki šiol yra viena labiausiai skaitomų knygų pasaulyje. Jau kitą savaitgalį, kovo 23 dieną triušiukas Piteris su draugais atkeliauja į didžiuosius kino ekranus ir kviečia į nepamirštamą nuotykį.

„Daugiausia laiko kurdami šią juostą skyrėme dviems dalykams: pirmiausia, pačiai istorijai, ne ką mažiau – animacijai. Kino teatre pamatysite – akyliausieji galėtų suskaičiuoti kiekvieną Piterio kailio plaukelį, tad juosta atrodys itin tikroviškai. Bijau, kad mažieji žiūrovai veršis prie ekrano, nes tą švelniakailę būtybę tikrai norėsis paglostyti. Tačiau, kaip jau minėjau, ne ką mažiau svarbi yra pati istorija – ji ne tik linksma, bet ir kiek pamokanti. Stengėmės, kad ji ir mažųjų, ir suaugusiųjų širdyse išliktų gerokai ilgiau ir nepasimirštų vos išėjus iš kino teatro“, – sako režisierius Willas Gluckas.

Nors Lietuvoje bus rodoma lietuviškai įgarsinta filmo versija, originale skamba tokių užsienio žvaigždžių, kaip Jamesas Cordenas, Margot Robbie, Daisy Ridley ir kt. balsai. Tiesa, animacinėje nuotykių komedijoje pamatysime ir tikrus aktorius, kuriems teko filmuotis Australijoje, o filme „atsidurti“ Londone.

Juosta pasakos apie nuostabiame Anglijos gamtos kampelyje su trim sesutėmis gyvenantį geraširdį triušiuką Piterį, turintį daugybę draugų ir nuolat prasimanantį įvairiausių žaidimų. Jis niekuomet nepalieka bėdoje, o kartais nesusilaikęs krečia nepiktus pokštus. Maisto Piteris susiranda apsilankydamas fermerių daržuose arba mėgaudamasis panelės Bėjos (aktorė Rose Byrne) paliktomis vaišėmis.

Tačiau kuomet į Bėjos kaimynystėje stovintį namą įsikelia ponas Tomas Makgregoras (akt. Domhnallas Gleesonas), gyvenimas triušiukui apkarsta. Mat Tomas negali pakęsti visokių laukinių gyvūnėlių – ypač tokių, kurie vagia jo daržoves.

Lyg to būtų maža, Makgregoras ima ir įsimyli gražiąją Bėją. Piteris netrukus supranta, kad jam ir jo draugams gresia ne tik prarasti gardų maistą iš Makgregoro daržo, bet ir tikrą draugę, kuri visuomet pasirūpindavo gyvūnėliais. Sunerimęs triušiukas ima regzti planus, kaip suardyti Tomo užmačias. Tačiau Makgregoras taip pat nesnaudžia – jis pasiryžta bet kokia kaina nugalėti tuos „įkyrius parazitus“.

96

Normal
0

false
false
false

EN-GB
X-NONE
X-NONE

/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:“Table Normal“;
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-priority:99;
mso-style-parent:““;
mso-padding-alt:0in 5.4pt 0in 5.4pt;
mso-para-margin:0in;
mso-para-margin-bottom:.0001pt;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:10.0pt;
font-family:Calibri;}

Nuotaikingas pasakojimas visai šeimai apie pašėlusį, tačiau geraširdį triušiuką Piterį Lietuvoje pradedamas rodyti kovo 23 dieną.

Taip pat skaitykite