Pasirodė pirmasis „Fantastiniai gyvūnai: Grindelvaldo nusikaltimai“ anonsas

Jau šiais metais į didžiuosius kino ekranus sugrįžta magiškasis J. K. Rowling pasaulis. Aršiausiems serijos gerbėjams „Warner Bros“ pristato pirmąjį „Fantastinių gyvūnų: Grindelvaldo nusikaltimų“ (angl. „Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald“) anonsą.

Kaip ir buvo galima tikėtis, anonse išvystame jau visų pamėgtą Niutą Skamanderį (akt. Eddie Redmayne) bei jo akistatą su pirmąsyk Dumbldoro vaidmenyje esančiu Jude’u Law.

Kaip dar praėjusią vasarą teigė pati J. K. Rowling antroje „Fantastinių gyvūnų” dalyje Tamsusis burtininkas Grindelvaldas bus jau pasprukęs nuo Jungtinių Amerikos Valstijų Magijos Kongreso ir pagrindinio juostos herojaus Niuto Skamanderio. Antagonistas laiko veltui neleis ir rinks ne ką mažiau niekšiškų sekėjų armiją, kuri padėtų įgyvendinti jo tikslą – grynakraujų burtininkų dominavimą prieš tuos, kurie magiškomis galiomis pasigirti negali. Didžiosios dvikovos įkarštyje nuošalyje neliks ir pagrindinis veikėjas Niutas Skamanderis, nes būtent jo pagalbos kovoje prieš Grindelvaldą paprašys dar jaunas Albas Dumbldoras. Burtininkų pasaulis susiskaldęs, todėl net tarp geriausių draugų ir šeimos narių santykių linijos perbraižomos, o meilė ir ištikimybė patiria neeilinius išbandymus.

Kartu su Jude’u Law antroje juostos dalyje pasirodys Eddie’is Redmayne’as, Johnny Deppas, Ezra Milleris, Katherine Waterson, Danas Fogleris, Alison Sudol, Zoe Kravitz, Callumas Turneris bei Claudia Kim. Antroji dalis kino teatruose pasirodys 2018 m. Lapkričio 16 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Žygius / 2018 kovo 15

    Kuo toliau tuo labiau ši serija išsigimsta, jei imtume nuo pirmųjų Hario Poterio filmų dabar išvis kažkokia tragedija gaunasi. Kur visi burtai, visas istorijos paprastumas, vaikiškas naivumas taip žavėję pirmose dalyse? Pirmąsias dalis gali ir dabar su didžiausiu malonumu žiūrėti bei jomis mėgautis ir gali drąsiai rodyti jau savo paties vaikams. Gi paskutinė gaunasi kažkokia Santa Barbara, su begaliniu kiekiu neįdomių veikėjų, savotiškas Saulėlydžio, Bado žaidynių ir Insurgentės kratinys, kurį absoliučiai nuobodu žiūrėti, apie vaikiškąją auditoriją, kuriai visų pirma ir buvo skirti pirmieji Hario Poterio filmai išvis tyliu. Mačiau pirmają dalį kine ir neturiu nei noro dar kartą ją pažiūrėti, nei realiai pamenu apie ką ji buvo… Visi veikėjai kažkokie perkreiptų veidų nelaimingi išbalę anoreksikai. Specialieji efektai bado akis, atrodo, kad žiūrėtum ne filmą, o žaistum žaidimą, ir tai visų paskutiniųjų filmų bėda, ne tik šio.

  2. Aleks / 2018 gruodžio 6

    Šią minutę žiūriu „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“. Nelabai suprantu, ar čia tik pradžia neįdomi ar ir visas filmas toks? Kuo toliau, tuo liūdniau. Skaičiau visas Hario Poterio dalis (išdidžiai sakau, kad esu užkietėjus Poterio fantaikė) netgi Prakeiktą vaiką, ir būtent toje dalyje prarasti veikėjų charakteriai, veiksmas irgi nieko gero. Nesuprantu, galbūt Rowling žvaigždelė užgeso? Gal gana Hario Poterio? Laikas nerti į kitus vandenis, judėti toliau. Kas per daug – tas nesveika.