Panašu, kad aktorė Cameron Diaz baigė aktorės karjerą

Panašu, kad aktorė Cameron Diaz baigė aktorės karjerą

Aktorystė yra viena iš profesijų, kurios atstovų pareiškimus apie karjeros pabaigą išgirsime gan retai. Dar rečiau išgirsime pranešimą apie aktoriaus(-ės) pasitraukimą iš filmų industrijos kuomet jam (jai) yra 45 metai. Tačiau būtent tokias liūdnas žinias praneša JAV naujienų portalai, o ta aktorė – Cameron Diaz.

Paskutinį kartą C. Diaz kino ekranuose pasirodė prieš 4 metus – juostoje „Anė“ (angl. „Annie“). Nors C. Diaz oficialiai apie aktorės karjeros pabaigą paskelbusi nebuvo, bet apie tai užsiminė jos gera draugė, aktorė Selma Blair.

Draugėms pietaujant kartu ir prisimenant senus laikus, kuomet jos abi filmavosi 2002 m. juostoje „Koketės“ (angl. „The Sweetest Thing“), S. Blair teigė norinti nusifilmuoti „Kokečių“ tęsinyje. „Aš mielai suvaidinčiau tęsinyje, bet Cameron daugiau nebevaidins. Ji atsakė, kad su jos aktorystės karjera baigta“, – pasakojo S. Blair.

Pirmasis filmas, kuriame suvaidino C. Diaz, buvo legendinė komedija su Jimu Carrey – „Kaukė“ (angl. „The Mask“). Vėliau sekė vaidmenys komedijose „Mano geriausio draugo vestuvės“ (angl. „My Best Friend’s Wedding“), „Pakvaišę dėl Merės“ (angl. „There’s Something About Mary“). Aktorė taip pat įgarsino princesę Fioną animaciniame filme „Šrekas“ (angl. „Shrek“).

Panašu, kad aktorė šiuo metu mėgaujasi puikiu šeimyniniu gyvenimu, o visus siunčiamus scenarijus ir pasiūlymus vaidinti filmuose ji paprasčiausiai atmeta. Taigi, panašu, kad C. Diaz dar kurį laiką į kino ekranus tikrai negrįš.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles