Madonna režisuos naują filmą

Madonna režisuos naują filmą

Populiariosios muzikos scenos karalienė Madonna vis labiau ir labiau įsitraukia ne į muzikinę veiklą, bet į filmų kūrimą. 2008 metais debiutavusi kaip režisierė filme „Ištvirkimas ir išmintis“ (angl. „Filth and Wisdom“), tais pačiais metais režisavo dokumentinį filmą apie milijonus Malavio našlaičių vaikų „I am Because you are“. Žinoma, atlikėja nesustojo ir 2011 metais režisavo kitą filmą – „W.E.“.

Pastarosiomis dienomis pasirodė žinių ir apie naujausius projektus, prie kurių prisijungs Madonna. Nežinia, ar muzikantė susitvarkys su užduotimi ir sukurs gerą filmą, bet medžiagos tokiam filmui tikrai gaus – mat jai patikėta užduotis sukurti filmą apie balerinos Michaela De Prince gyvenimą. Tai padaryti nuspręsta po didelės sėkmės susilaukusios knygos „Taking Flight: From War Orphan to Super Ballerina“, kurioje pasakojama tikra istorija apie našlaitę, atsidūrusią karo sūkuryje, sugebėjusią tapti pasaulyje pripažinta baleto šokėja.

Madonna džiaugėsi turėdama galimybę pristatyti Michael‘os istoriją ir parodyti, jog net sunkiausiomis sąlygomis įmanoma pasiekti užsibrėžtų tikslų. Laukiant naujo filmo, pavadinimu „Taking Flight“, galite pažiūrėti kitą, su minėta balerina susijusį dokumentinį filmą „First Position“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles