Kino teatro lankytojus stebino neįprastas darbuotojas

Kino teatro lankytojus stebino neįprastas darbuotojas

Šią savaitę į vieną iš šalies kino teatrų užsukę lankytojai neteko žado. Išsižioti iš nuostabos juos privertė neįprastas darbuotojas. Džonis patenkintas darbavosi kino teatro kasoje ir kvietė į naują filmą. Pasižiūrėti, kaip jis dirba, stabtelėdavo kone visi.

Tiek daug dėmesio, ir ypač iš mažųjų kino teatro lankytojų, vienuolikmetis Džonis sulaukė dėl labai paprastos priežasties – tai šimpanzė. Šiam neįprastam darbuotojui buvo patikėta pakviesti kino teatro lankytojus naujus mokslo metus pradėti smagia geografijos ir biologijos pamoka – dokumentiniu filmu „Amazonės džiunglės“. Lietuvos kino teatruose jis pradedamas rodyti rugsėjo 5 dieną, o laimingieji iš Džonio rankų jau gavo pirmuosius kvietimus į šį filmą.

„Amazonės džiunglėse“ pasakojama tolimo Džonio giminaičio – kapucinų veislės beždžionėlės Sajaus – istorija. Kurdamas ją kartu su visa komanda filmo režisierius atliko gigantišką darbą. Juk ne taip paprasta priversti vaidinti laukinius gyvūnus. Dėl šios priežasties filmas buvo kuriamas net dvejus metus, o kai kurios jo scenos yra iškalbingesnės už tūkstančius žodžių.

Filmo veiksmas prasideda Brazilijoje, kur nedidelis lėktuvėlis, kuriuo narvelyje skraidinamas pagrindinis herojus Sajus, nukrinta Amazonės džiunglėse. Prie nesklandumų ir laukinės gamtos nepratusiai beždžionėlei laisvėje tenka daug ko išmokti: kaip susirasti maisto, kur pasislėpti nuo lietaus, kodėl reikia saugotis plėšrūnų ir kaip juos pažinti. Mažasis kapucinas filme patiria visus įmanomus žmogiškus jausmus – baimę, smalsumą, panieką ir net meilę.

Nepamirštamą kelionę per Amazonės džiungles kartu su Sajumi dar labiau sustiprina įspūdingi 3D vaizdai ir kompozitoriaus Bruno Coulais, sukūrusio neužmirštamas kompozicijas filmams „Himalajai“, „Migruojantys paukščiai“ ir „Purpurinės upės“, muzika.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles