T. Hollandas ir W. Smithas susitiko po dvejų metų bendro darbo animacinės komedijos „Užsimaskavę šnipai“ premjeroje

Aktoriai Tomas Hollandas ir Willas Smithas, būdami pakilios nuotaikos, pasirodė ant raudonojo kilimo pristatydami savo naujausią animacinį filmą „Užsimaskavę šnipai“ (angl. „Spies in Disguise“). Šiltai bendraudami su savo gerbėjais, aktoriai nevengė asmenukių ir netgi kartu suimprovizavo keletą juokingų pozų.

Tačiau neįtikėtinas faktas yra tai, kad abu aktoriai, vaidinantys tame pačiame filme, iš tiesų susitiko pirmą kartą akis į akį tik likus kelioms valandoms iki pasaulinės filmo premjeros, vykusios Los Andžele, JAV.

Jei aktoriai nebūtų prisipažinę, daugelis manytų, kad jie draugauja metų metus. Kadangi 23-erių metų Tomas Hollandas neseniai drastiškai pakeitė šukuoseną nusiskusdamas plaukus, greta 51-erių Willo Smitho netgi atrodė tarsi aktoriai specialiai susiderino.

Premjeroje taip pat pasirodė Willo Smitho sūnus Jadenas, kad palaikytų savo tėtį, ir panašu, kad net Jadenas ir Tomas Hollandas pamažu tampa geriausiais draugais.

„Aš ką tik jį sutikau. Prieš kelias valandas kartu davėme interviu. Mes kartu pradirbome dvejus su puse metų ir aš ką tik su juo susitikau“, – stovėdamas ant raudonojo kilimo Tomas Hollandas kalbėjo apie Willą Smithą. Tokia yra beprotiška realybė, susijusi su animaciniais filmais.

Animacinės nuotykių komedijos „Užsimaskavę šnipai“ anonse Willo Smitho įgarsinamas personažas, bebaimis šnipas Lencas Sterlingas yra paverčiamas balandžiu. Nors prieš tai jam nebuvo užduočių, kurių negalėtų įvykdyti – absoliučiai neįmanomas misijas jis galėjo atlikti užrištomis akimis, o eilinį kartą išgelbėti pasaulį net vidury nakties, pažadintas iš miego.

Tuo tarpu visiška Lenco priešingybė yra moksliukas Valteris, kurį įgarsina aktorius Tomas Hollandas, Sterlingą paverčia paukščiu, nes balandžiai yra visur ir niekas jų nepastebi – tai pati puikiausia šnipo maskuotė. Su tokia Valterio logika ginčytis sunku, bet tokio netikėto siužeto vingio iš filmo pavadinimo niekas neatspėtų.

Animacinė nuotykių komedija „Užsimaskavę šnipai“, originalo kalba ir dubliuota lietuviškai, kinuose nuo sausio 10 d.

Lietuviškai įgarsina: Mantas Stonkus, Simas Poška, Benita Vasauskaitė, Darius Petkevičius, Jokūbas Bareikis, Kristina Andrijauskaitė, Tomas Rinkūnas, Marija Korenkaitė ir kiti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles