„Paramount“ studija kuria naują „Galingųjų reindžerių“ filmą

„Paramount“ studija kuria naują „Galingųjų reindžerių“ filmą

Galingieji reindžeriai (angl. „Power Rangers“) sugrįžta. Po labai nesėkmingo 2017-ų metų perdirbinio, už kurį buvo atsakinga „Lionsgate“ studija, serijos teisės perėjo „Paramount“ studijai, kuri mėgins dar kartą sugrąžinti šiuos herojus į kino ekranus. Naujojo filmo režisavimui paskirtas Jonathanas Entwistle‘as, labiausiai žinomas dėl sėkmingo „Netflix“ serialo „Suknisto pasaulio pabaiga“ (angl. „The End of the F—ing World“).

2017-ais metais „Lionsgate“ studijos Galingųjų reindžerių perdirbinys nukrypo nuo originaliam serialui būdingos vaikiškos atmosferos ir buvo labiau pritaikytas paaugliams. Šis filmas taip pat turėjo pradėti naują filmų seriją, tačiau studijos planai sugriuvo dėl tragiško šio filmo pasirodymo. 2017-ųjų „Galingieji reindžeriai“ negavo gerų kritikų įvertinimų, o pelnas vos viršijo 100 milijonų biudžetą ir dideli nuostoliai privertė atsisakyti tolimesnių filmų.

Naujasis „Paramount“ studijos „Galingųjų reindžerių“ projektas planuoja nebekartoti perdirbinio klaidų ir sugrąžinti seriją prie šaknų. Filmas labiau primins originalų, dešimtojo dešimtmečio serialą tikrąja to žodžio prasme. Pirminė siužeto idėja yra ta, kad jaunieji pagrindiniai herojai bus nukeliami laiku į dešimtojo dešimtmečio laikotarpį ir turės surasti būdą, kaip sugrįžti atgal.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles