Q. Tarantino atmeta galimybę kurti „Žvaigždžių kelio“ filmą

Q. Tarantino atmeta galimybę kurti „Žvaigždžių kelio“ filmą

Dar prieš kelias dienas viename interviu užsiminęs apie rimtą galimybę sugrįžti prie „Nužudyti Bilą“ (angl. „Kill Bill“) serijos ir režisuoti trečiąją dalį, kitame šiandienos interviu Quentinas Tarantino jau turi galvoje kitokį ateities planą dėl savo (galbūt) paskutinio dešimto filmo. Režisierius pripažino, kad „Žvaigždžių kelias“ (angl. „Star Trek“) jau jo nebetraukia ir galvoja savo režisūros pabaigą pažymėti kur kas mažesnio masto filmu.

Gandai apie Q. Tarantino „Žvaigždžių kelio“ su N-16 cenzu versiją pradėjo sklisti 2017-ais metais, kai pats režisierius pasiūlė šią idėją studijai bei prodiuseriui J. J. Abramsui. Kol buvo dirbama prie „Vieną kartą Holivude“ (angl. „Once Upon a Time in Hollywood“), šiam netikėtam projektui buvo parašytas scenarijus, o įvairiuose interviu reklamuodamas savo filmą Q. Tarantino teigė, kad galimybė, jog imsis režisuoti „Žvaigždžių kelią“ iš tikrųjų yra reali. Bet prabėgus keliems mėnesiams entuziazmas dingo ir apie keiksmažodžiais bei smurtu pripildytą kosminį nuotykį dabar galima tik pasvajoti.

Dabar Q. Tarantino nusiteikęs savo režisieriaus karjerą baigti mažesniu projektu. Pasak jo, „Vieną kartą Holivude“, buvo tikrasis karjeros pabaigos filmas, į kurį režisierius sudėjo visą savo filmografiją, interesus bei požiūrius. Tokiu atveju, paskutinis filmas tarnautų kaip epilogas jo karjerai. Apie ką tiksliai tas dešimtasis filmas bus, režisierius tik atsako, kad turi daug idėjų, tačiau šiuo momentu smulkesnis projektas jam atrodo patrauklesnis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles