Paskelbtas „Tylos zonos“ gretutinio projekto pavadinimas ir galimos siužetinės linijos

Paskelbtas „Tylos zonos“ gretutinio projekto pavadinimas ir galimos siužetinės linijos

Kino studija paviešino savo sėkmės istorija tapusio filmo „Tylos zona“ (angl. A Quiet Place) gretutinio projekto pavadinimą. Būtent gretutiniu projektu laikomas filmas vadinsis „Tylos zona: Pirmoji diena“ (angl. A Quite Place: Day One), kuri pasakos apie įvykius, ateiviams nusileidus į Žemę.

Kadangi tai yra gretutinis projektas, filmo pagrindiniai veikėjai bus kiti, o juostos nerežisuos pirmųjų dviejų dalių režisierius ir aktorius Johnas Krasinskis. Tiesa, „Pirmoji diena“ nebus pirmasis kartas, kai išvysime į Žemę krentančius meteorus su aklais, bet garsui itin jautriais ateiviais. Būtent ši scena buvo pati pirma antrajame filme. Ir, nepaisant to, apie pirmąją dieną tiek ir sužinojome.

Taigi, bus visai įdomu pamatyti daug platesnę istoriją, kuriai bus skirtas visas filmas. Taip gerbėjams bus suteikta galimybė geriausi suprasti, kaip šie ateivė veikė ir kokią žalą padarė visuomenei. Na, o kadangi pirmosios dvi dalys vyko smarkiai izoliuotose vietovėse, gali būti, kad „Pirmoji diena“ parodys šiek tiek daugiau urbanistinio chaoso ir naikinimo mieste. Taip pat, filmas turi ir režisierių – Michaelą Sarnoskį, kuris režisavo kritikų ir filmo žiūrovų išgirtą „Kiaulę“ (angl. Pig) su Nicholasu Cage‘u.

Aišku, reiktų paminėti, kad pagrindinė franšizė vis dar nėra pabaigta ir trečiąją dalį pagrindinėje istorijoje ir vėl režisuos Johnas Krasinskis, o filmas ir toliau pasakos apie Abotų šeimą. Pagrindinės istorijos trečioji dalis pasirodys 2025 metais. Tuo tarpu „Tylos zona: Pirmoji diena“ kinus išvys kur kas greičiau, 2023 metų rugsėjo 22 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles