J. Deppas kėsinasi į H. Jackmano vaidmenį

J. Deppas kėsinasi į H. Jackmano vaidmenį

Hugh Jackmanas traukiasi iš „Šalutinio grožio“ (angl. „Collateral Beauty“) projekto, o kino studija jo vietoje norėtų matyti Johnny Deppą. Jis turėtų perimti H. Jackmano vaidmenį – nuo gilios depresijos kenčiančio pardavimų vadybininko, kurio kolegos bando padėti įveikti neviltį, tačiau jų siūlomi sprendimo būdai veikia ne visai taip, kaip buvo tikėtasi iš pradžių. Jei J. Deppas prisijungtų prie šio filmo aktorių komandos, jo kolege taptų Rooney Mara.

Kalbant apie Hugh Jackmaną, akivaizdu, kad jam neliko jokio kito pasirinkimo, kaip tik pasitraukti iš šio projekto, kadangi aktorių saisto jo įsipareigojimai „X menų“ (angl. „X Men“) serijos šalutiniam filmui „Ernis 3“ (angl. „Wolverine 3“), kurio premjera anonsuojama 2017 m. kovą. Artimiausiu metu aktorių bus galima pamatyti pasakoje „Penas“ (angl. „Pan“).

O pats J. Deppas, šiuo metu baigiantis filmuotis penktojoje „Karibų piratų“ (angl. „Pirates of the Caribbean“) ir jau nuo lapkričio 25 d. pasirodysiantis filme „Juodosios mišios“ (angl. „Black Mass“), kol kas aiškaus atsakymo nepateikė.

Kada pasirodys filmas nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles