Siaubo naktis grįžta su pirmuoju „Išvalymo: Rinkimų metų“ anonsu

Kai kinuose pasirodė pirmasis „Išvalymo“ (angl. „The Purge“) filmas, lietuviškai gudriai išverstas „Purgenu“, niekas nežinojo ko tikėtis. Tačiau tai yra retas siaubo žanro atstovas (nors gal vertėtų sakyti psichologinio trilerio, bet tiek tos), kuris su kiekvienu filmu vis gerėjo. Antroji dalis „Išvalymas: Anarchija“ (angl. „Purge: Anarchy“) buvo net geresnis už pirmąjį. Na, o dabar internete buvo paskelbtas ir trečiojo filmo „Išvalymas: Rinkimų metai“ (angl. „The Purge: Election Year“) pirmasis anonsas, žadantis ne ką prastesnį istorijos pratęsimą.

Dėl sėkmės filmų serija greičiausiai turi būt dėkinga B kategorijos aktoriui Frankui Grillo, kuris geriausiai žinomas iš nedidelio vaidmens antrojoje „Kapitono Amerikos“ (angl. „Captain America“) dalyje. Ir, žinoma, ankstesnio „Išvalymo“.

Filmas pasakos apie tą pačią išvalymo naktį, kai 12 valandų nuo sirenos sukaukimo visi nusikaltimai tampa legaliais. Įskaitant ir žudymus. Taip bandoma suvaldyti įsisiautėjusius žmones. Tačiau atsiranda vienas žmogus, stojantis prieš ilgametę sistemą. Tai – senatorė Roan, kuri nori uždrausti išvalymo naktį. Savaime suprantama, tokie veiksmai palieka daug nepatenkintų žmonių, tad prasidėjus galbūt paskutinei išvalymo nakčiai, pagrindiniu taikiniu tampa pati senatorė ir jos apsaugininkas.

Anonsas atrodo tikrai daug žadantis. Šįkart filmo kūrėjams tikrai netrūksta ambicijų sukurti ne tik daug siaubo bet ir daug įtampos ir veiksmo turintį darbą. Tik dabar jau neaišku, kiek siaubo šiame filme liko, kai viskas akcentuojamasi į medžioklę. Greičiausiai tą sužinosime tik pasirodžius filmui. Arba, pasirodžius antram anonsui. Niekada negali žinoti.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks Frankas Grillo, Elizabeth Mitchell, Mykeltis Williamsonas. Planuojama, kad „Išvalymas: Rinkimų metai“ kinus pasieks liepos 8 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles