M. Fassbenderis filmą „Žudikų brolija“ sulygina su legendine „Matrica“

M. Fassbenderis filmą „Žudikų brolija“ sulygina su legendine „Matrica“

Šiais metais į didžiuosius kino ekranus atkeliausiantys komiksiniai personažai netrukus vis dažniau sulauks pasipriešinimo iš visai kito žanro herojų. Šių metų viduryje į kino ekranus pirmasis žengs legendinis „Karo menas“ (angl. „Warcraft“), tačiau jeigu šiam nepavyktų užsitraukti gerbėjų simpatijų, metų pabaigoje sulauksime ir jau porą kartų spėtos atšaukti kitos žaidimų ekranizacijos „Žudikų brolija“ (angl. „Assassin‘s Creed“).

Prieš pat Kalėdas pasirodysančiame filme vaidina Justino Kurzelo karinės juostos „Makbeto“ (angl. „Macbeth“) žvaigždė Michaelis Fassbenderis ir daugelio jau spėta pamėgti aktorė Marion Cotillard. Pats M. Fassbenderis filmą prilygina senai stipriai gvardijai, kurią įkvėpė pati „Matricos“ (angl. „The Matrix“) trilogija: „Atvirai pasakius, tik sužinojęs, kad studija ketina filmuoti šią juostą aš iškart prisiminiau „Matricą“. Žinote, visi tie fantastiniai filmai yra labai panašūs, o jei dar vienaip ar kitaip tai susiję su DNR elementais, tai istorija išvis priverčia tikėti įvykiais. Toks nuotykis tiesiog neišvengiamai įtrauks ir paprastą kino žiūrovą“.

Filmo epicentre atsidursiančio Michaelo Fassbenderio vaidinamas veikėjas netikėtinai sužino, jog yra senovinio žudikų ordino nario palikuonis. Sužinojęs tiesą apie savo protėvius, herojus bando išsiaiškinti visas žudikų klano paslaptis ir galiausiai, pats nusprendžia pratęsti savo protėvių pradėtą veiklą.

„Žudikų brolijos“ filmavimas dažnai buvo nukeliamas dėl įvairiausių priežasčių, tačiau galų gale, praėjusių metų spalį darbai pagaliau startavo. Tikėtina, jog tai bus viena brangiausių visų laikų žaidimų ekranizacijų, o juostos premjera planuojama šių metų gruodžio 21 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Tomas / 2016 vasario 11

    Per stipriai palygino su Matrica.. Man daabr jau toks jausmas kad tai bus eilinis prastai igyvendintas filmas, kurtas pagal zaidima. Karta paziuresi ir pamirsi.