G. Oldmanas ir D. O’Brienas vaidins kriminaliniame trileryje, kurio veiksmas vyks Naujajame Orleane

G. Oldmanas ir D. O’Brienas vaidins kriminaliniame trileryje, kurio veiksmas vyks Naujajame Orleane

Kanų festivalis, be prestižiškumo, kurį suteikia kiekvienam šalia linksniuojamam filmui, atlieka ir kitą funkciją: svarbiausių kino studijų prodiuseriai čia kasmet atvyksta tikėdamiesi pamatyti ar išgirsti idėjas apie filmus, kuriuos už atitinkamą kainą galės platinti būtent jų kompanija. Panašus klausimas lauks norinčių įsigyti artimiausiu metu filmuojamos juostos „Užutėkis“ (angl. „The Bayou“) teises.

„Užutėkio“ filmavimo darbai numatyti šią vasarą, o projektą prodiusuoja „Millenium“ kino kompanija, geriausiai žinoma „Nesunaikinamųjų“ („The Expendables“) serija. „Bėgančio labirintu“ („Maze Runner“) žvaigždė Dylanas O’Brienas vaidins samdomo žudiko mokinį, pasiruošusį išgelbėti paauglę merginą nuo patekimo į prekybos žmonėmis tinklą.

„Užutėkiu“ filme vadinama vieta, kurioje G. Oldmano vaidinamas senstantis ir „žaviai amoralus“ samdomas žudikas Tikis Bordo slepia savo aukas. Filme Tikis moko savo „meno“ jauną ir pavojingą Ceto (D. O’Brien), praradusį savo seserį nusikaltėlių pasaulyje. Abu jie dirba kriminalinio pasaulio bosui Emelinui, savo verslą vykdančiam iš prancūziško džentelmenų klubo.

Scenarijaus autoriumi įvardinamas W. Peteris Iliffas, geriausiai žinomas iš 1991-ųjų Kathryn Bigelow filmo „Ant bangos keteros“ („Point Break“), o režisieriumi – Gary Flederis, 2013-aisiais pasirodęs su vidutiniškai įvertintu darbu „Paskutinė riba“ („Homefront“).

Nors kol kas filmas neatrodo kaip kažkas kito, nei eilinė veiksmo juosta apie samdomus žudikus, paskutiniai Gary Oldmano vaidmenys rodo, jog aktorius sugeba teisingai rinktis vaidmenis ir išspausti iš jų kiek įmanoma daugiau. Primename, jog paskutinis jo vaidmuo filme „Tamsiausia valanda“ („Darkest Hour“) uždirbo G. Oldmanui pirmąją „Oskarų“ statulėlę.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles