Rudenį pasirodys antroji filmo „Tenacious D – roko karaliai“ dalis

Rudenį pasirodys antroji filmo „Tenacious D – roko karaliai“ dalis

Per savaitgalį, amerikiečių roko grupė „Tenacious D“, kurios nariai yra aktorius Jackas Blackas ir Kyle’as Gassas, grojo „Shaky Knees“ festivalyje. J. Black‘as pranešė, kad jie jau dirba ties antrąja filmo „Tenacious D“ – roko karaliai“ (angl. „Tenacious D – The Pick of Destiny“) dalimi. Ši naujiena pritrenkė publiką, kadangi nuo pirmosios filmo dalies išleidimo praėjo jau daugiau nei 12 metų. Šis filmas tapo tikra kino teatrų sensacija, per paskutinius metus įgijusia kultinės juostos statusą ir sukaupusia daugybę gerbėjų, kuriems patiko ne tik filmas, bet ir jo garso takelis.

Įpusėjus grupės pasirodymui festivalyje, J. Black‘as kreipėsi į minią, norėdamas pranešti džiugias naujienas. Aktoriaus pareiškimas buvo trumpas ir neatskleidžiantis išskirtinių detalių, bet ne tai ir buvo svarbiausia. J. Black‘as pareiškė, kad antroji filmo dalis pasirodys jau šį spalį. „Aš nežinau kur jūs galėsite tai pamatyti, bet mes nusprendėme, kad tai darome ir tai išvys dienos šviesą,“ – koncerto metu sakė aktorius.

Šiuo metu grupė dirba ties nauju įrašu, pavadintu „Post-Apocalypto“ ir yra tikimasi, kad šis albumas tiks naujajam filmui lygiai taip pat, kaip ankstesniajam tiko jų albumas „The Pick of Destiny“, kurio pavadinimas buvo pritaikytas ir filmui. Tačiau tai dar nėra patvirtinta. Paskutiniuose savo interviu, J. Black‘as naująjį albumą apibūdino kaip roko operą. Taigi naujasis filmas galėtų tapti geriausia visų laikų roko opera: „Dirbame ties roko opera. Tai poapokaliptinis komiškas miuziklas, o idėja ta, na, suprantate, dabar turime „Pink Floyd“ „The Wall“ ir turime „Tommy“, įrašytą grupės „The Who“. Ir tai yra vienintelės egzistuojančios tikro roko operos,“ – interviu metu kalbėjo J. Black‘as.

Panašu, kad grupė „Tenacious D“ kelerius metus sunkiai dirbo kurdami naująjį „Post-Apocalypto“ albumą. Kitame interviu J. Black‘as sakė, kad originaliai buvo svarstyta kurti animacinį serialą, tačiau niekas Holivude nenorėjo tuo užsiimti, todėl jie nusprendė darbo imtis patys. Vadinasi, filmas ekranuose gali pasirodyti ir animaciniu pavidalu ir galbūt taip atrodys visa istorija apie šią roko operą. J. Black‘as taip pat juokaudamas pareiškė, kad grupės „Tenacious D“ roko opera bus geriausia, nes „Pink Floyd“ „The Wall“ ir „The Who“ „Tommy“ „užkniso!“.

Kol kas grupės atlikėjas ir aktorius J. Black‘as daugiau neatskleidė jokios papildomos informacijos apie filmo tęsinį. Bet jeigu jis viską tiksliai apskaičiavo, galbūt jau visai netrukus išgirsime kur kas daugiau apie šį projektą ir dar tikslesnę datą, kada galėsime išvysti tęsinį. Kadangi J. Black‘as neįvardijo, kur bus galima pamatyti antrąją dalį, jau pradėta viešai spėlioti, kad tokią galimybę turės „Amazon“ arba „Netflix“ vartotojai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles