Naujame interviu Uma Turman atskleidė, ar dar kartą pasirodytų Q. Tarantino filme

Naujame interviu Uma Turman atskleidė, ar dar kartą pasirodytų Q. Tarantino filme

Betmenas ir Robinas, Simonas ir Garfunkelis, Hanas Solo ir Čiubaka, Timas Burtonas ir Johnny Deppas, Quentinas Tarantino ir Uma Thurman. Duetai scenoje, ekrane ir už jo atskleidžia ir sukuria tam tikrą chemiją tarp dviejų asmenybių, padedančią vienas kitam atskleisti stipriausias savo savybes ir pasiekti dar didesnių aukštumų, nei atskirai. Sunku būtų teigti, jog Q. Tarantino ir U. Thurman be vienas kito nėra sukūrę kažko įstabaus, tačiau jų susitikimas jau nuo pirmojo filmo abiems garantavo didžiulį pasisekimą.

Pirmasis dueto darbas pasirodė 1994-aisiais ir tai buvo bene garsiausia Quentino Tarantino juosta „Bulvarinis skaitalas“ („Pulp Fiction“), po kurio režisierius ėmė U. Thurman vadinti savo mūza. 2003-ieji žymi dar stipresnį judviejų bendradarbiavimą, kai išvydome dueto kartu parašytą filmą „Nužudyti Bilą“ („Kill Bill“). Į dvi dalis dėl studijos baimių (neva kažkam 4 valandos kino teatre su Tarantino filmu būtų per daug?) išskirtas darbas su Uma Thurman protagonistės kailyje tapo vienu svarbiausių Q. Tarantino darbų, kuriame dar stipriau atsiskleidė režisieriaus meilė „spagečių“ vesternams, blaxploitaition  (filmai, kuriuose visus arba bent jau pagrindinius vaidmenis atlieka juodaodžiai aktoriai; jie orientuoti į juodaodžių publiką ir dažnai rodo scenas iš šių gyvenamųjų rajonų – getų) ir rytų kinui bei, be abejo, pačiai U. Thurman.

Šiemet bulvariniai portalai nušvito antraštėmis apie ne tokius malonius poros darbo kartu užkulisius: filmuojant „Nužudyti Bilą“ Q. Tarantino privertė U. Thurman vairuoti automobilį scenoje, kurioje jos vietą turėjo užimti kaskadininkė. Nesuvaldžiusi automobilio aktorė trenkėsi į medį ir patyrė šiokių tokių sužalojimų. Nelaimingo atsitikimo vaizdo įrašą bei žinias apie nutikimą tuometinis „Miramax“ vadovas Harvey’is Weinsteinas bandė nuslėpti, tačiau šių metų pradžioje, po itin atviro U. Thurman interviu, aktorė pagaliau sulaukė poros minučių klipo, kuriame matoma avarija – greitai šis klipas nuvilnijo per visus portalus.

Nepaisant šio skandalo, neseniai apie galimybę vėl dirbti su Quentinu Tarantino užklausta U. Thurman atsakė teigiamai: „jei tik jis parašytų puikų vaidmenį! Aš suprantu jį ir jei jis parašytų gerą vaidmenį bei situacija būtų patogi mums abiems, tai būtų kažkas tokio“.

Po šiųmetinio skandalo Q. Tarantino sakė, jog prašyti Umos vairuoti automobilį pačiai buvo viena iš didžiausių klaidų jo gyvenime ir po šio įvykio pasitikėjimas tarp jo ir aktorės dingo. Galbūt pusmečio viešo skandalo užteko, kad kažkas pasikeistų? Bet kokiu atveju, žinant, jog Tarantino karjera eina į pabaigą (režisierius ne kartą minėjo, jog per savo karjerą išleis tik 10 filmų), pamatyti dar vieną jo darbą su Uma Thurman būtų išties puiku.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles