Bruce’as Willis’as įkūnys trenerį, atradusį Mike’ą Tyson’ą

Bruce’as Willis’as įkūnys trenerį, atradusį Mike’ą Tyson’ą

Bruce’as Willis’as vaidins garsųjį bokso trenerį Constantine’ą „Cus“ D’Amato. Filmas „Cornerman“ (liet. „Treneris“) – tai istorija apie ikoniškiausio visų laikų boksininko Mike’o Tyson’o šlovės pradžią.

Žodį „cornerman“ sunku išversti į lietuvių kalbą. Taip vadinamas bokso treneris, būtent dėl to, jog mačą praleidžia ringo kampe ir iš ten padeda boksininkui.  Treneris garsėjo savo „slėpynių“ (angl. „peek-a-boo“) stiliumi, kai boksininkas rankas laiko labai arti veido, tarsi slėpdamasis, ir smūgiuoja staiga atidengdamas veidą.

Filmo veiksmas vyks 1980-ųjų Niujorke. Cus D’Amato, treniravęs didžiuosius tų laikų bokso čempionus, sutiko trylikametį  Mike’ą Tyson’ą. Istorija parodė, kuo visa tai baigėsi. Tačiau visų smulkmenų tikrai nežinome.

Aktorių atranka prasidėjo pirmadienio rytą – dieną prieš 71-ojo Kanų kino festivalio pradžią. Kas vaidins Mike’ą Tyson’ą kol kas dar nežinoma. Juostą režisuos Rupert’as Friend’as, šis filmas – režisieriaus debiutas. Anot „Variety.com“, filmuoti bus pradėta jau šį rudenį. „Tai istorija apie stiprų ryšį tarp dviejų nuožmių talentų. Kiekvienas jų pakankamai drąsus, jog pripažintų savo baimes ir vienas kitą keltų į šlovę“ – kalbėjo režisierius. „Tai istorija apie kovą už savo įsitikinimus. Tai filmas, kuris jus privers susimąstyti, kas yra tikroji stiprybė.“

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles