Pagaliau sulaukėme naujo oficialaus „Pakalikai 2“ anonso

Studijos „Universal Pictures“ ir „Illumination“ išleido naują, ilgai lauktą animacinio filmo „Pakalikai 2“ anonsą. Šį kartą pamatysime Gru vaikystėje, jo ankstyvose Pakalikų lyderio dienose ir susipažinsime su „Piktuoju Šešetu“ – komanda blogiukų, kurią įgarsina didžiausios Holivudo žvaigždės. Veiksmas vyksta aštuntojo dešimtmečio pradžioje, kai Felonijus Gru auga priemiestyje.

Būdamas didžiausiu superblogiukų grupės Piktasis Šešetas fanu, Gru rezga planą, kaip tapti pakankamai blogu, kad galėtų prisijungti prie jų. Kai jį pasiekia žinia, kad gaujos vadeiva, kovotojas Laukinis Krumplis yra išspiriamas iš grupuotės, Gru nusprendžia bandyti tapti nauju jos nariu, tačiau kaip jau ir esame įpratę – viskas einasi ne visai pagal planą.

Reikalams pasisukus netikėta linkme, Gru pavagia tai, kas priklauso Piktajam Šešetui ir kartu su Bobu, Kevinu, Oto, Stiuartu ir kitais pakalikais, tampa jų priešais numeris vienas. Bėgdami nuo kilusio pavojaus, jie sulaukia pagalbos pačioje netikėčiausioje vietoje ir supranta, kad netgi blogiukams kartais prireikia draugų pagalbos.

Piktąjį Šešetą įgarsina žinomi veiksmo filmų aktoriai, tokie kaip Jean-Claude’as Van Damme’as, Lucy Lawless, Dolphas Lundgrenas, Danny’is Trejo ir Michelle Yeoh. Taip pat išgirsime ir Russellą Brandą, Alaną Arkiną su Julie Andrews bei Taraji P. Henson. Tiesa, Lietuvoje filmas bus dubliuotas lietuviškai. Na, o „Pakalikai 2“ Lietuvos kinus pasieks liepos 1 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles