Aktorės Heather Graham ir Jodi Balfour jungiasi prie dramos „The Rest of Us“

Aktorės Heather Graham ir Jodi Balfour jungiasi prie dramos „The Rest of Us“

Filmo „Ostinas Pauersas“ žvaigždė Heather Graham ir serialo „Karūna“ (angl. „The Crown“) aktorė Jodi Balfour yra aktorių sąrašo viršūnėje naujai dramai – „The Rest of Us“. Ši juosta – tai režisūrinis prodiuserės Aisling Chin-Yee debiutas.

Šiame filme taip pat pasirodys ir aktorės Sophie Nelisse bei Abigail Pniowsky, tad dėl tokio aktorių kolektyvo filmas jau dabar vadinamas tikra moteriška drama. Filmas pasakoja apie keturias moteris, kurių kiekviena kovoja su savo tiesomis, trūkumais ir paslaptimis, kai jų praeities potyriai vis nuspalvina ateitį. H. Graham, geriausiai žinoma už vaidmenis kino kūrėjo  Paulo Thomaso Andersono filme „Pašėlusios naktys“ (angl. „Boogie Nights“) ir „Pagirių…“ (angl. „The Hangover“) trilogijos. Filme „The Rest of Us“ ji vaidins išsiskyrusią moterį, kuri kartu su savo užsispyrėle paaugle dukra (S. Nelisse) pakviečia savo buvusio vyro antrąją žmoną (J. Balfour) ir jos dukterį (A. Pniowsky) apsigyventi kartu, po to, kai netikėtai miršta jos vyras.

J. Balfour vaidino Jacqueline Kennedy antrame serialo „Karūna“ sezone ir taip pat atliko Gladys Witham vaidmenį kanadiečių seriale „Bomb Girls“. A. Chin-Yee bus šio filmo režisierė, o jis prodiusuojamas „Babe  Nation Creations“ kompanijos, kuri kovoja už moterų teises prieš ir už kameros. „The Rest of Us“ scenarijaus autorė – Alanna Francis, o Katie Nolan, Lindsay Tapscott, Emma Fleury ir William Woods dalijasi gamybos darbus. Damon D‘Oliveira ir Markas Gingras paskirti vykdančiaisiaiis prodiuseriais.

Daugiau informacijos apie tai, kada išvysime šį filmą, dar nepateikta, tačiau jau žinant siužetą ir pagrindinius aktorius galime tikėtis, kad naujienų sulauksime jau greitu metu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles