Dr. Dre kurs filmą apie Marviną Gaye’ų

Dr. Dre kurs filmą apie Marviną Gaye’ų

Jau ne kartą buvo siūlyta sukurti filmą apie tragiškai žuvusį dainininką Marviną Gaye‘u. Šią istoriją į didžiuosius ekranus bandė atvesti F. Gary’is Gray’us, Cameronas Crowe’as, Scottas Rudinas ir Lenny’is Kravitzas, tačiau nesėkmingai. Atrodo, jog tą pagaliau padarys reperis Andre „Dr. Dre“ Youngas.

Dr. Dre žinomas ne tik muzikos, bet ir kino pasaulyje. Paskutinysis jo projektas „Tiesiai iš Komptono“ (angl. „Straight outta Compton“) buvo palankiai įvertintas kritikų. Būtent Dr. Dre pasiūlė filmo idėją ir buvo vienas prodiuserių. Filme buvo pasakojama jo paties hiphopo grupės „N. W. A.“ istorija. Kaip rašo „Variety.com“, pradedamas dar vienas Dr. Dre kino projektas – filmas apie Marviną Gaye‘ų. Garsiajam reperiui pagaliau pavyko susitarti su žuvusios garsenybės šeima ir ši leido kurti filmą.

Marvinas Gaye‘us – dainų autorius, prodiuseris, vienas garsiausių soul stiliaus atlikėjų. Nors kūrė septintajame ir aštuntajame praėjusio amžiaus dešimtmečiuose, jo muzikos klausoma iki šiol. Jis žinomas dėl kūrinių „What‘s going on“, „Sexual Healing“ ir „Let‘s get it on“. Dainininkas turėjo itin retą keturių oktavų diapazono balsą. Jo stilius paskatino kelių muzikos subžanrų atsiradimą. M. Gaye‘us dar buvo vadinamas Soul princu (angl. Prince of soul). 1984-aisiais šeimyninio ginčo metu dainininką mirtinai pašovė jo paties tėvas. M. Gaye‘ui tuo metu buvo 44-eri, iki 45-ojo gimtadienio buvo likusi viena diena.

Kada filmas pasirodys dar nežinoma.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles