Willas Ferrellas vaidins „Netflix“ filme apie „Euroviziją“

Willas Ferrellas vaidins „Netflix“ filme apie „Euroviziją“

„Netflix“ susitarė dėl dar vieno filmo su žymiu Holivudo aktoriumi. Willas Ferrellas vaidins filme, kol kas vadinamame tiesiog „Eurovizija“ – šio filmo scenarijų jis rašys kartu su Andrew Steele’u, su kuriuo Ferrell’as dirbo „Funny or Die“ projekte.

Filmo siužetas suksis apie „Eurovizijos“ dainų konkursą – žinant amerikiečių pašiepiančią nuomonę apie šį renginį, galime įsivaizduoti, iš kurios pusės konkursas bus vaizduojamas. Tiesa, kiekviename straipsnyje apie šį filmą pastraipa ar kelios yra skiriamos aprašui, kas išvis yra „Eurovizija“, tad galime spėti, jog už Atlanto šis konkursas nėra itin žinomas.

W. Ferrellas jau yra dainavęs savo filmuose „Įbroliai“ („Step Brothers“) ir „Saturday Night Live“ skečuose, tad bus įdomu pamatyti jį profesionalaus muzikanto amplua. Kol kas dar neatskleidžiamos detalės apie kitus prie šios juostos aktorius ar išleidimo datą, kadangi W. Ferrellas gan užsiėmęs su kitais projektais. Šiuo metu jis dirba prie „Holmso ir Vatsono“ – komedijos, paremtos Arthuro Conanno Doyle’io istorijomis, komiškos dramos „Zeroville“ su Jamesu ir Davidu Franco bei „The 100 Year-Old Man“ ekranizacijos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles