Prasideda „Ekvalaizerio“ tęsinio kūrimo darbai, filmavimas numatytas kitąmet

Jau praėjo dveji metai, kaip kino teatruose pasirodė režisieriaus Antoine‘o Fuqua režisuotas veiksmo trileris „Ekvalaizeris“ (angl. „Equalizer“). Gana neblogo siužeto ir net labai gero veiksmo filmas sugebėjo sužavėti daugumą žanro gerbėjų, o ir filmo uždarbis nebuvo toks jau menkas. Taigi, nereikėjo nustebti, jog apie filmo tęsinį buvo prabilta iškart. Tiesa, tik prabilta. Iki šiol beveik nebuvo žinių apie tai, kaip klostos filmo kūrimo procesas. Panašu, kad kūrybinė komanda smarkiai neskubėjo su pinigų kalimo darbais.

Dar pernai buvo paviešinta informacija, kad pirmą kartą per visą savo karjerą, Denzelis Washingtonas atliks vaidmenį tęsinyje. Na, o dabar „Ekvalaizerio“ prodiuseris Toddas Blackas patvirtino, kad tęsinį režisuoti sugrįš ir pats A. Fuqua. Paklaustas, ar režisierius grįš tęsti savo darbo jis teatsakė „Taip, velniai rautų“. Taip pat, jis papasakojo ir apie kitus procesus.

„Scenarijus jau baigtas rašyti. Pradėsime filmuoti iškart po Darbo dienos. Arba prieš Darbo dieną. Priklausys nuo Denzelio darbotvarkės. Taigi, tęsinį imsime filmuoti kitų metų rugsėjį. Gal šiek tiek anksčiau. Tai taip pat priklausys nuo to, kaip seksis baigti kitą filmą, kurį dabar darome su Denzeliu. Dar šiek tiek padirbėsim ir pradėsim ieškoti pagrindinio blogiečio“, – pasakojo T. Blackas.

Anksčiau buvo skelbiama, jog tęsinys pasirodys kitų metų rugsėjo mėnesį, bet dabar kaip ir akivaizdu, kad dėl didelio projektų kiekio ir jau netrukus pasirodysiančios „Šauniosios septyniukės“ (angl. „Magnificent Seven“), viskas turės pasislinkti. Tikėtina, kad „Ekvalaizeris 2“ kinus pasieks dar po metų, tai yra 2018 rugsėjį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles