„Galingieji reindžeriai“ sugrįžta! Pirmasis anonsas jau paskelbtas

Jau nieko naujo, kad Niujorke vykstančioje parodoje „Comic Con“ filmų gerbėjai gauna masyvų kiekį informacijos. Įskaitant ir filmų anonsus. Čia studijos pristato didžiausius savo projektus ir susitinka su gerbėjais. Nuskriausti nelieka ir kiti žmonės, kurie arba negali, arba neturi kaip patekti į Niujorką. Taigi, šįkart studija „Lionsgate“ nudžiugino visus legendinės istorijos „Galingieji reindžeriai“ (angl. Power Rangers) gerbėjus, pristatydama pirmąjį filmo anonsą.

Filmas bus pagrįstas praėjusio amžiaus dešimtojo dešimtmečio herojais, kai paprasti paaugliai tapo superdidvyriais. Akivaizdu, kad to laikmečio „aura“ jau yra kiek priblėsus ir čia matysime šiuolaikinį gyvenimą, bet filmo kūrėjai toli nuo tikrosios versijos nenuklysta. Gal būt anonse rodomi šarvai ir patobulinti iki Geležinio žmogaus lygio, bet vis dar matome tuos stebuklingus akmenis, kurie suteikia galių. Lygiai taip pat filme bus ir Zordai, kurie galiausiai turėtų susijungti į vieną didelį didelį didelį DIDELĮ robotą.

Kol kas tai tėra tyzerinis anonsas, kuris daugiau mažiau įveda mus į istoriją ir supažindina su trimis iš penkių galingųjų reindžerių. Kiti du tik dėl vaizdo ir rasinės lygybės. Trumpai susipažįstame su visais veikėjais, bet apie jų galias galime spręsti tik tariamai. Super galia, super šuoliai, kvėpavimas po vandeniu (?), karštis (???) ir taip toliau. Sunku pasakyti, kokias galias čia išvysime. Na, ir labai trumpai galime išvysti pagrindinė filmo blogietę. Smagu, kad pagaliau blogiečio vaidmuo atitenka moteriškai pusei.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks Bryanas Cranstonas, blogietę įkūnys Elizabeth Banks, Billas Haderis, na o reindžerius įkūnys Naomi Scott, Becky G., Ludis Linas, RJ Cyleris ir Jasonas Scottas.

„Galingieji reindžeriai“ kinuose turėtų pasirodyti kitų metų kovo 24 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles