Pirmieji išvyskite naująją magijos istoriją „Fantastinių gyvūnų“ maratone

Pirmieji išvyskite naująją magijos istoriją „Fantastinių gyvūnų“ maratone

Magijos pasaulis sugrįžta! Visų mylima „Hario Poterio“ filmų serija išplečiama dar labiau ir jau visai netrukus kinus pasieks naujasis filmas „Fantastiniai gyvūnai: Dumbldoro paslaptys“. Ir koks geriausias būdas atšvęsti šią magišką premjerą, jei ne pamatyti ją vieniems pirmųjų pasaulyje, likus beveik savaitei iki oficialios pasaulinės premjeros! Kino portalas buvaukine.lt ir kino teatras „Multikino“ kviečia patirti didžiausią šventę ir balandžio 10 dieną prisijungti prie magijos gerbėjų ir pasinerti į devynias valandas truksiantį „Fantastinių gyvūnų maratoną“ su visais trimis filmais.

Renginio metu žiūrovai didžiajame kino ekrane vėl galės išvysti 2016 metais pasirodžiusį pirmąjį filmą „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“, tada pasinerti į 2018 metų „Fantastiniai gyvūnai: Grindelvaldo piktadarystės“ įvykių sūkurį ir, galiausiai, vakaro vinimi taps beveik savaitę iki pasaulinės premjeros rodomas „Fantastiniai gyvūnai: Dumbldoro paslaptys“. Ir nors filmo premjera įvyks tik balandžio 15 dieną, jau dabar filmą matę gerbėjai ir kritikai teigia, kad tai bus geriausias šios serijos filmas, daug plačiau išvystantis Albo ir visos jo Dumbldorų šeimos istoriją, kuris galėjo tapti net ir atskiros serijos filmu. Be to, tai bus ir ilgiausias „Fantastinių gyvūnų“ serijos filmas, tad nuotykių tikrai nenutrūks.

Taip pat, renginio metu, prieš trečiojo filmo premjerą kviesime į trumpą diskusiją apie visą „Hario Poterio“ fenomeną ir „Fantastinių gyvūnų“ dalį šioje magiškoje visatoje bei kaip J. K. Rowling kūryba darė įtaką visos jaunosios kartos potraukiui magiškoms paslaptims. Renginio svečias – fantastikos gerbėjas ir blogo apie knygas „knygosnugarele.lt“ autorius Artūras Ketlerius.

Filmai bus rodomi originalo kalba su lietuviškais subtitrais.

RENGINIO BILIETAI

Renginio programa:

11.45 – atidaromos durys

12.00 – 14.12 – Filmas „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“

14.12 – 14.40 – Pertrauka

14.40 – 16.54 – Filmas „Fantastiniai gyvūnai: Grindelvaldo piktadarystės“

16.54 – 17.30 – Pertrauka

17.30 – 17.45 – Diskusija apie magiškojo pasaulio fenomeną su Artūru Ketleriumi.

17.45 – 20.07 – PREMJERA „Fantastiniai gyvūnai: Dumbldoro paslaptys“

20.10 – Renginio pabaiga.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles