Lokis keliauja į “Kaukolės salą“

Lokis keliauja į “Kaukolės salą“

Britų aktorius Tomas Hiddlestonas, žiūrovams labiausiai žinomas iš skandinavų mitologijos pusdievio Lokio vaidmens studijos „Marvel“ filmuose“Toras“, „Keršytojai“ ir „Toras. Tamsos pasaulis“, gavo pasiūlymą suvaidinti studijos „Legendary Pictures“ rengiamame projekte apie King Kongo tėvynę – Kaukolių salą.

Žiūrovams bus pristatytas įspūdingas ir turtingas faunos ir floros pasaulis, kuriame valdo Kongas. Taip pat, tai gana žiauri ir siaubą kelianti vieta su neįprastais, priešistoriniais gyviais. Kol kas dar nėra aišku, ar filmo veiksmas vyks prieš „aštunto pasaulio stebuklo“ pagrobimą ir išgabenimą į Niujorką, ar pamatysime dar senesnę priešistorę.

Spėjame, kad žiūrovams teks susipažinti su ankstesniais įvykiais, atvedusiais Holivudo kino kūrėjus į mirties glėbį. Prisiminus Peterio Jacksono režisuotą 2005 metų „King Kongą“, tai būtų gana logiškas studijos sprendimas. Pirmajame filme matome nemažai užuominų, pasakojančių apie ankstesnės ekspedicijos pasirodymą saloje. Kelios jų – vienintelis likęs žemėlapis ir Kuko pasakojimas apie nelaimėlį, išsigelbėjusi iš mirtį nešančios salos. Kaip bebūtų, visas detales sužinosime jau kitais metais, kai startuos filmavimo darbai.

Pirmasis juostos anonsas pasirodė dar šiais metais vykusiame tarptautiniame renginyje San Diege „Comic Con 2014“. Tai ir buvo pirmoji žinia apie „Kaukolių salą“. Tuomet anonse buvo galima išvysti niūrią ir lietingą salą, kurioje galiausiai ant vienos uolos krašto stovėjo didysis King Kongas. Tiesa, tuo metu dauguma žiūrovų tikėjosi iš vysti „Jūros pasaulio“ anonsą, todėl dauguma jų buvo labai smarkiai nusivylę. Nepaisant to, žmonės galiausiai liko patenkinti paviešinta žinia.

Filmą režisuoti ruošiasi komedijos „Vasaros karaliai“ kūrėjas Jordanas Vogtas-Robertsas. Juostos distributoriumi taps studija „Universal“, kuri 2005 metais ir pristatė pasauliui Peterio Jacksono darbą. Filmo premjera numatyta 2016 metų lapkričio 4 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles