Paskelbta „Bondo 24“ filmavimo darbų pradžios data

Paskelbta „Bondo 24“ filmavimo darbų pradžios data

Pamažu artėjant pasaulinės premjeros datai, studija „Pinewood“ paskelbė, kad gruodžio 6 d. pradeda 24-osios Džeimso Bondo dalies filmavimo darbus. „Operacijos „Skyfall““ (angl. „Skyfall“) režisierius Samas Mendesas pagrindinius aktorius scenarijaus peržvelgimui sukvies jau lapkričio pabaigoje.

Į naujausią filmą jau ketvirtąjį kartą sugrįš Danielis Craigas, įkūnysiantis legendinį britų agentūros MI-6 šnipą 007. Taip pat, išvysime ir ankstesnėje dalyje M pareigas perėmusį Ralphą Fiennesą, Evą Manipeni įkūnijančią Naomie Harris ir Beną Whishawą, kuris suvaidins technikos genijų Q.

Dar viena ypatingai svarbi naujiena -pagrindinis juostos operatorius. Juo šįkart nebebus ilgametis Samo Mendeso draugas Rogeris Deakinsas, kuris tuo pat metu filmuoja brolių Koenų naujausią darbą. Šįkart pagrindinio operatoriaus postas atiteko tikrai ypatingam asmeniui. Tai – Hoyte’as van Hoytema, kurio nepriekaištingi darbai kalba už jį patį – „Bastūnas, siuvėjas, kareivis, šnipas“, „Ji“ ir naujausias Christopherio Nolano darbas – „Tarp žvaigždžių“.

Šiuo metu vyksta Bondo moterų paieškos. Kol kas kandidatės nėra atskleidžiamos. „Mažajai“ rolei ieškoma moteris iš Skandinavijos, na, o pagrindinis moteriškas vaidmuo turėtų atitekti vienai britų aktorių. Ir tai reiškia, kad dar kartą galėsime stebėti bent dvi stulbinamo grožio moteris. Kad ir 007 glėbyje.

Paraleliai yra ieškomas ir juostos blogiukas. Prieš kurį laiką buvo paskelbta, kad naujasis Bindo antagonistas turi būti aukštesnis nei 2 metrai, augalotas, kiek baisesnės išvaizdos vyras. Toks ieškomas žmogus sudarė aliuziją į kitą blogietį, Nasrus, kuris pasirodė 1977 metais filme „Šnipas, kuris mane mylėjo“ (angl. „The Spy Who Loved Me“).

Filmas bus filmuojamas įvairiose Europos šalyse. Žinoma, pagrindinė vieta bus studija Jungtinėje Karalystėje, tačiau matysime ir Austrijos vaizdų, taip pat automobilių gaudynes Romoje. Veiksmas gali būti perkeltas ir į Maroką.

Primename, kad pastarasis Bondo filmas „Operacija Skyfall“ buvo absoliuti finansinė sėkmė, atvėrusi duris Danieliui Craigui dar dviems kartams Bondo vaidmenyje. Per savo rodymo laiką filmas užsidirbo net 1,1 milijardą JAV dolerių. Tai buvo pats pelningiausias visų laikų filmas apie britų šnipą.

Filmo premjera Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, numatoma 2015 m. spalio 23 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles