Benas Affleckas galimai režisuos naująjį filmą apie Betmeną

Benas Affleckas galimai režisuos naująjį filmą apie Betmeną

Aktorius, scenaristas ir gana neblogai pripažintas režisierius Benas Affleckas yra labai kontraversiškas veikėjas Holivude. Kai buvo paskelbta, kad jis užima naujojo Betmeno vietą būsimame filme apie Supermeno ir Betmeno susirėmimą, visas internetas kone išprotėjo ir kilo baisi nepasitenkinimo banga. Dabar, emocijos nuslūgus, aktorius pateikia naują staigmeną – jis, greičiausiai, režisuos naująjį atskiro filmą apie Betmeną.

Planuojama, kad naujasis filmas vadinsis „Betmenas“ (angl. „The Batman“). Apie B. Afflecko planus režisuoti juostą netyčia prasitarė „Betmeno prieš Supermeną: Teisingumo aušros“ (angl. „Batman vs Superman: Dawn of Justice“) scenaristas Chrisas Terrio. Jis taip pat rašys scenarijų ir „Betmenui“. Ch. Terrio taip pat numatytas kaip būsimųjų dviejų „Teisingumo lygos“ (angl. „Justice League“) scenaristas.

Kaip praneša „Latino Review“, kino studija „Warner Bros.“ naująją Betmeno istoriją planuoja pristatyti 2018 metų lapkritį. Galima numanyti, kad studija bando stipriai trinktelti „Marvel“ studijai, kuri išstumė „Betmeną prieš Supermeną“ iš kitų metų gegužės 6 dienos su trečiąja „Kapitono Amerikos“ dalimi. Kaip žinia, būtent 2018 lapkritį pasirodo pirmasis „Marvel“ filmas apie moterišką veikėją „Kapitonę Marvel“ (angl. „Captain Marvel“).

Nepaisant to, dabar internete tokio pykčio bangos neturėtų būti, nes B. Affleckas yra laikomas tikrai geru režisieriumi. Už savo režisuotą ir parašytą filmą „Argo“ jis pelnė net auksinę Oskaro statulėlę. Taip pat gerai buvo įvertintas ir jo režisuotas „Miestas“ (angl. „The Town“).

Na, o artimiausiu metu aktorius pasirodys kitų metų kovo 25 dieną filme „Betmenas prieš Supermeną: Teisingumo aušra“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles