Michaelas Keatonas imasi komikso ekranizacijos

Michaelas Keatonas imasi komikso ekranizacijos

Aktorius Michaelas Keatonas niekaip neišvengia superherojų temos savo karjeroje. Kadaise Betmeną atlikęs, o dar pernai Oskaro nominaciją už aktoriaus, kamuojamo praeities superherojaus šešėlio, įkūnijimą gavęs M. Keatonas imasi dar vienos komikso ekranizacijos. Čia jis atliks pagrindinį vaidmenį ir tuo pačiu prodiusuos juostą.

M. Keatonas atliks Briano Joineso ir Bachano (toks jau pseudonimas) komikso „Vaizduotės agentai“ (angl. „Imagine Agents“) ekranizacijoje. Pagal komiksų istoriją, kurtą savotiškai „Vyrų juodais drabužiais“ (angl. „Men in Black“) stiliumi, veiksmas suksis apie gyvenimo užgrūdintą ir dvidešimt metų agentu buvusį veteraną. Jam kliūna užduotis apmokyti jauną archyvistą, kurio kasdienė rutina staiga pasikeičia.

Bendrąja prasme komiksuose pasakojama, jog vaikų vaizduotėse sukurti įsivaizduojami draugai yra ne ką mažiau tikresni už žmones, o speciali organizacija V.A.I.Z.D.U.O.T.Ė. (angl. I.M.A.G.I.N.E.) prižiūri šių padarų veiklą ir viską tvarko, kai šie vaizduotės kūriniai nebesukontroliuoja savo veiklų.

Kartu su Michaelu Keatonu filmą prodiusuos Michaelas Sugaras. Kol kas nežinomas nei režisierius, nei kiti filme būsiantys aktoriai.

Aktoriui M. Keatonui karjera atsigavo po „Žmogus-paukščio“ (angl. „Birdman“). Jis jau buvo beveik užmirštas Holivude, bet būtent šis sugrįžimo vaidmuo jį įtraukė jau į kelis stiprius projektus. Pirmiausia, aktorius vaidins „McDonald‘s“ greitojo maisto užkandinių vieną iš įkūrėjų Ray‘ų Krocą filme „Įkūrėjas“ (angl. „The Founder“), kuriame dabar ir filmuojasi. Jis taip pat atliks vaidmenį filme apie King Kongą „Kongas: Kaukolės sala“ (angl. „Kong: Skull Island“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles