Chrisas Pine‘as gali tapti nauju Žaliuoju žibintu

Chrisas Pine‘as gali tapti nauju Žaliuoju žibintu

Pagal „DC“ komiksus kuriamų filmų vis ekranizacijos dar tik prasideda, o kalbų ir gandų tikrai netrūksta. Vos prieš kelias valandas pranešėme apie Beno Afflecko planus režisuoti „Betmeno“ (angl. „The Batman“) filmą, o dabar prasidėjo kalbos ir apie Žaliuosius žibintus. Taip taip, ne vienaskaita. „DC“ planuoja kurti filmą ne apie vieną Žaliąjį žibintą lyderį, o apie grupę jų. Nepaisant to, vienam pagrindinių Žaliųjų žibintų Halo Jordano vaidmeniui siūlomas Chrisas Pine‘as.

Įdomu tai, kad anksčiau Chrisas Pine‘as buvo siūlomas kaip vienas pagrindinių aktorių Nuostabiosios moters (angl. Wonder Woman“) meilės objektui Steve‘ui Trevorui atlikti. Akivaizdu, kad šios kalbos greit nuges, nes joks aktorius nesirinks antraplanio vaidmens, kai gali būti pagrindiniu veikėju.

Reikia atsižvelgti dar ir į tai, jog „Žaliojo žibinto“ (angl. „Green Lantern“) filmas turi pasirodyti dar 2020 metais, todėl iki to laiko viskas gali apsiversti aukštyn kojomis. Kita vertus, žvelgiant į tai, kaip kuriami „DC“ filmai, tai nebus nieko naujo, jei veikėjas pasirodys iki tol kinus pasieksiančiuose abejuose „Teisingumo lygos“ (angl. „Justice League“) filmuose. Jie kinuose turi pasirodyti 2017 ir 2019 metais.

Tai būtų ne pirmas kartas, kai Chrisas Pine‘as pretenduoja į Žaliojo žibinto vaidmenį. Pirmojoje adaptacijoje jis buvo vienas iš realių pretendentų, bet tuomet pagrindinį vaidmenį gavo Ryanas Raynoldsas. Akivaizdu, kad tragiškas ano filmo finansinis pasirodymas neleis grįžti R. Raynoldsui, kaip ir vaidmuo „Marvel“ serijos filme „Deadpoolas“, todėl Ch. Pine‘as dabar yra tikrai vienas realiausių kandidatų.

Jei Chrisas Pine‘as pasitvirtina, tokiu atveju išlieka klausimas, kas turėtų atlikti Steve‘o Trevoro vaidmenį. Kol kas dar nėra aišku, tačiau studija ir dauguma „DC“ komiksų gerbėjų tikisi išvysti juodaodį aktorių šiame vaidmenyje. Vienas tokių variantų – Davidas Ramsey‘is, kuris šiuo metu atlieka Džono Diglo vaidmenį televizijos seriale „Strėlė“ (angl. „Arrow“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles